Як у таку спеку залишатися красивими

Опубліковано в 9:44 Актуально, В Україні, Новини, Цікаво та корисно    303

Аби у таку спеку не відмовляти собі у красі, варто дотримуватись нескладних правил.

Зараз температура повітря сягає до +35, але на найближчі дні передають спеку до +40 градусів, тож потрібно дбати про свою шкіру особливо ретельно.

Найголовніше, що потрібно запам’ятати – це те, що ми повинні забути про щільний тональний крем влітку і ні в якому разі не виходити на двір без SPF-захисту. Ви можете не наносити захисний крем тільки у тому випадку, якщо цифра кількості ультрафіолету сягає до 4, це можна перевірити у будь-якому синоптику.

Якщо не захищати нашу шкіру, вона може зазнати фотостаріння та пігментації. А через надлишок косметики, ще й закупоряться пори.

Через зневоднення шкіри на обличчі виникають чорні цятки, запалення та акне. Їх лікування може тривати роками, тому варто змінити звичайний тональний крем на ВВ-, СС- або DD-крем, його ми наносимо на проблемні зони та тушуємо пальцем.

Щодо пудри, то її варто замінити матуючими серветками, адже вона забиває пори. Але візажисти не збираються відмовлятися від пудри, бо говорять, що вона не дасть макіяжу розтектись.

П’ять засобів, які потрібні для літнього макіяжу – коректор, дві пудри світла та темна, туш, гель для брів, блиск для губ.

Коректор наносимо на центральну частину обличчя, аби приховати темну зону під очима і все це фіксуємо світлою пудрою. Темною пудрою можна сконторувати обличчя. Далі фарбуємо вії та укладаємо брови. Фарбуємо губи і наш макіяж готовий.

Ну а якщо ви хочете перетворити денний макіяж у вечірній, то вам знадобиться лише світла та темна пудра. Беремо пензлик и затемняємо темною пудрою зовнішній куточок ока, а світлою – профарбовуємо внутрішній. Додамо стрілочку, і наш вечірній макіяж готовий.

Бережіть свою шкіру та будьте завжди красиві.

Залишити відповідь