Як у Вербовому зустрічали Святого Миколая (ФОТО)

Опубліковано в 9:19 Новини, У районі, Фото-галерея    338

Ось і настав цей довгожданий ранок для кожної дитини в нашому селі та і для дорослих теж. Всі напевно отримали подарунки. Та і працівники нашого сільського будинку культури приготували подарунок для всіх його мешканців. За участі Вербівської ЗОШ та учасників художньої самодіяльності Вербівського СБК приготували казкову зустріч із Святим Миколаєм та його помічниками – янголами.

Гарний настрій, чарівна атмосфера всіх понесла по хвилям казки, дитинства і подарунків.

Під звуки колисанки почали свято танцювальною замальовкою. З`явились два чарівних янголи з маленьким янголям і ось повели вони всіх в свою подорож.

Гідні діти там живуть
Вони сьогодні свято ждуть
А називають ту країну
Велика, вільна Україна!

І лунали гарні пісні про свято Миколая, зачаровували хореографічні композиції. Головним сюрпризом став візит Святого Миколая. Отримали подарунки учні кожного класу.

Привітальні слова лунали від голови сільської ради Кравченко Л.М. з побажаннями всіх благ та гарного настрою в новому році. За поданням директора Вербівської ЗОШ та рішенням виконавчого комітету сільської ради з сільського бюджету були виділені кошти на подарунки, для відзнаки відмінників та учасників районних та обласних олімпіад та конкурсів. А нечемним розбишакам Святий Миколай приготував різочки.

Швидко мчиться часу лік
Знов прийде він через рік.
На велике світле свято
До вас –хлопчики й дівчата!

Оплесками провели Святого Миколая, та свято ще не закінчувалося всіх присутніх запросили на відкриття новорічної ялинки та запалюванням вогників на ній. Всі дружно водили хоровода, танцювали, співали.

Ось таким гарним настроєм ми ввійшли в початок святкування різдвяних свят.

Висловлюємо вдячність спонсорам нашого свята, а саме ЧП “Капустян”, підприємцю Цибулька В., виконкому Вербівської сільської ради та батькам, які допомогли в придбанні ялинки і солодощів.

Оксана Дорошенко

Залишити відповідь