Як учні Воскресенського НВК подорожували до витоків козацтва (ФОТО)

Опубліковано в 12:47 Новини, У районі, Фото-галерея    302

30 вересня учні 10 класу Воскресенського НВК здійснили екскурсію до міста Запоріжжя та острова Хортиця.

Під час подорожі, вони відвідали музей ретро-автомобілів «Фаетон». Там, учні поринули в світ старих, раритетних предметів, автомобілів та своїх дитячих уяв. По кількості авто-мото техніки музей в книзі Гінеса займає перше місце. Колекція автомобілів ледве вміщується в семи залах. Найцікавіше, було дізнатися про марки  автомобілів,  які були використанні під час зйомок загальновідомих фільмів, та побачити наявну техніку автопромисловості рідної країни. Головна ж особливість музею в тому, що вся техніка «на ходу».

Але найбільше вражень діти отримали під час відвідування історико-культурного комплексу “Запорізька Січ”, який розміщений на острові Хортиця. Унікальність цього місця широко визнана, бо недаремно ще у 2007 році Хортиця була названа одним із “Семи див України». З давніх-давен, це місце було колискою вольниці козаків. Тож, не даремно саме тут була відтворена Запорізька Січ, яка займає близько трьох гектарів острова. Комплекс вважається островом козацької слави, хоча насправді, реальна Запорізька Січ, оплот вільного духу козацтва була затоплена внаслідок побудови на Дніпрі станції ДНІПРОГЕС.

Під час мандрівки по Січі, учні мовби перенеслись до  козацької столиці й пройнялись історичним духом часів козацтва, та доторкнулися до славного минулого України…

Екскурсія була цікавою, пізнавальною, та залишила незабутні враження у школярів про славні минулі часи України.

Леонід Мальченко

Залишити відповідь