Як ведеться робота центру допомоги учасникам АТО у Пологівському районі

Опубліковано в 8:29 Новини, У Пологах, У районі    276

За участю заступника голови Пологівської районної державної адміністрації Ірини Півень, координаторів Центру відбулося чергове засідання роботи Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції.

За повідомленням управління соціального захисту населення станом на 07.06.2018 на обліку знаходяться 329 учасників бойових дій, 7 інвалідів війни та 4 сім’ї загиблих військовослужбовців. На чергу на санаторно-курортне лікування поставлено 23 військових: 3 інваліда і 20 учасників АТО.

На квартирний облік у Пологівській міській раді поставлено 15 учасників бойових дій, у Воскресенській громаді поставлено 2 учасників бойових дій та 1 учасник бойових дій – Інженерненська сільська рада.

З початку 2018 року головою Пологівської райдержадміністрації А.Є.Крупським із районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018 – 2020 роки була надана матеріальна допомога 23 учасникам АТО на суму 14.0 тис. грн. Також надана допомога 3 сім’ям учасників антитерористичної операції на суму 2.0 тис. грн.

З міської програми «Турбота» з початку 2018 року надана матеріальна допомога 10 учасникам АТО на суму 10.500 тис. грн.

З початку 2018 року депутатами районної ради надана допомога 8 учасникам АТО на суму 17.500 тис. грн. та 1 родині учасника АТО на суму 5.0 тис. грн.

Управлінням соціального захисту населення з початку 2018 року здійснено відшкодування 70 учасникам АТО витрат на оформлення земельних ділянок з обласного бюджету у розмірі 241.457 тис. грн. На даний час 3 учасника АТО подали документи на відшкодування витрат на суму 8. 815 тис. грн.

На заходи із психологічної реабілітації учасників АТО виділено за бюджетною програмою на 2018 рік – 24.391 тис. грн. На заходи з соціальної та професійної адаптації учасників АТО виділено за бюджетною програмою на 2018 рік – 18.70 тис. грн.

За даними відділу у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області учасникам АТО надано 292 консультації щодо порядку одержання у власність земельних ділянок в межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України. Всього по Пологівському району прийнято 255 дозволи на відведення земельних ділянок військовослужбовцям та їх родинам. Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області видано 233 накази про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

За повідомленням Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості станом на 07.06.2018 на обліку перебуває 17 учасників АТО, працевлаштовані з початку 2018 року – 23 особи.

За повідомленням Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді станом на 07.06.2018 року соціальними послугами охоплено 263 сім’ї учасників АТО; 3 інваліда війни взято під соціальний супровід; надано психологічну підтримку – 263 сім’ям.

За повідомленням відділу «Пологівське бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом січня-червня 2018 року звернулося 13 осіб, що мають статус учасника бойових дій, яким надана консультація з різних галузей права.

За повідомленням начальника юридичного відділу райдержадміністрації Ю.К.Кулик протягом січня-червня 2018 року звернулося 4 особи учасників АТО, яким надана первинна правова допомога.

З метою організованого проведення оздоровчої кампанії в період літа 2018 року Департаментом соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації для дітей Пологівського району було виділено путівки на І зміну з 05.06.2018 по 26.06.2018 до дитячого закладу санаторного типу «Факел» в м. Бердянськ. Послуги з оздоровлення та відпочинку отримали 5 дітей учасників АТО.

Перевезення дітей до дитячого закладу санаторного типу «Факел» було здійснено за рахунок коштів, передбачених Комплексною районною Програмою «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки».

У таборі дітей забезпечать 5-ти разовим харчуванням, розмістять у корпусах з видом на море. Змістовне дозвілля для дітей організують досвідчені педагоги, програмою передбачені спортивні заходи та екскурсії. Водночас в таборі цілодобово присутні кваліфіковані медпрацівники.

Також на нараді обговорювалися питання:

Про організовані заходи для учасників АТО:

7 травня 2018 відбулася обласна велоестафета «Єдність в ім’я Перемоги». Мета заходу – розвиток патріотичних почуттів, виховання пошани до історичної пам’яті, привернення уваги до подій Другої світової війни, пробудження інтересу до подій 1939-1945 років, підтримка ідей єдності, миру та перемоги.

8 травня 2018 року відбувся святковий концерт «Ми нащадки Пам’яті святої!» до Дня пам’яті, примирення і Перемоги нашого народу у Другій світовій війні над нацизмом.

9 травня 2018 року відбувся урочистий мітинг біля братської могили загиблих воїнів у Другій світовій війні.

11 травня представники від органів влади, міських організацій та установ, учні Пологівського району вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів пам’ять загиблого земляка, Героя АТО Артема Корнєва.

15 травня відбулося засідання круглого столу під назвою «Герої різних поколінь». Захід присвячений міжнародному дню родини з нагоди вшанування Дня Перемоги та святкування 95 річчя Пологівського району.

18 травня 13 закладів загальної середньої освіти району стали учасниками районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

26 травня 2018 року до 100-річчя існування прикордонної охорони відбулося святкове відкриття пам’ятнику прикордонникам.

2 червня 2018 року «Пологівський козацький полк ім. Івана Богуна» на чолі з отаманом полку Віктором Гонтарем відвідали острів Хортицю аби стати учасниками козацької Тризни – вшанування пам’яті загиблих героїв – козаків та військовослужбовців, які віддали своє життя задля майбутнього існування нашої України. Поїздка відбулась за рахунок районної програми «Національно-патріотичного виховання».

Роботу по даному напрямку буде продовжено.

Залишити відповідь