Як вербівці створили “Живий ланцюг” у день Соборності (ФОТО)

Опубліковано в 10:36 Новини, У районі, Фото-галерея    376

Щороку, 22 січня, весь український народ із  вдячністю згадує тих героїв, які боролися за  об`єднання усіх  національно-демократичних сил українства, хто словом і ділом намагався  відродити незалежну Соборну Українську державу. Вербівці теж не залишилися осторонь цієї події.

Вранці, вони відвідали установи  – відділення ФАП, сільську раду, контору ТОВ”Агрофірма “Нива”, магазини на території села Вербове, роздавали всім листівки з написом “Україна єдина”, чим запрошували всіх долучитися до акції “Живий ланцюг” о 14.00 біля Вербівського СБК. 

Краса Полісся і вся велич Львова

З’єдналися в одну державу знову,

А наддніпрянські жовтії лани  

Із небом голубим Галичини.

І все в тобі з’єдналося й злилося,

І стерлись непотрібнії кордони,

Поля злилися з шепотом колосся,

Для всіх єдині стали всі закони.

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю. Порозуміння між людьми. І часточка надії і віри у майбутнє. Ходою учнів Вербівської ЗОШ, було відображено символ з`єднання Сходу і Заходу України  з полотнищами жовтого та блакитного кольорів, які злилися в прапор нашої країни.

Далі,  провели інформаційну бесіду про історичні події 22 січня 1919 року. Масове виконання гімну України додало усім настрою, танцювальною окрасою заходу став флешмоб “Україна моя”. І, на  останок, усі разом присутні  на  цьому  заході  узялися за руки та стали у коло, що символізує  Соборність та єдність нашої країни. 

Ти не загинеш, Україно!

І мова прадідна твоя,

Що кожне слово в ній – перлина,

Не вмре повік!

Не вмре й твоя земля!

Україна може вижити і повинна вижити і — насамперед завдяки її культурі. Бо це — єдиний посланець душі України, її людська і творча суть. Час минає, а все, що талановито закарбовано у слові, залишається з нами і залишиться після нас. Утверджуймо Україну  Духу, Україну Розуму, Україну Серця — навіки, до нескінченності — на Радість Світам!

Захід було проведено за участю учнів Вербівської ЗОШ, танцювального колективу “Світанок”, сільського голови Кравченко Л.М., голови Вербівської спілки ветеранів Хвостик П.С.  і  ведучих Голод Руслана та  Дорошенко Оксани.

Залишити відповідь