Як виглядає Пологівський район після децентралізації (ФОТО)

Опубліковано в 17:03 Новини, У районі, У регіоні    633

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля  розроблено «Атлас децентралізації», який відображає перспективний план формування територій громад та процес добровільного об’єднання територіальних громад у Запорізькій області у розрізі адміністративно-територіальних одиниць. Цю роботу виконало Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

«Атлас децентралізації» містить інформацію про чисельність, площу,  межі адміністративних районів, міст обласного підпорядкування, центрів об’єднаних територіальних громад,  перелік місцевих рад, що увійшли до складу  громади. На сторінках «Атласу» також присутні відомості про голів  новостворених громад, у яких відбулися перші місцеві вибори, та громади, які очікують призначення перших місцевих виборів у 2017 році.

На новоствореній мапі є й Пологівщина:

Довідково: Протягом 2015-2016 років та за 8 місяців 2017 року на території області  створено 35 об’єднаних територіальних громад. З них у 2015 році – шість, минулого року – 18,  у  поточному році –  11. 

 

Залишити відповідь