Як живе Інженерненський старостинський округ, та які проблеми мають

Опубліковано в 12:21 Важливі, Новини, У районі    479

У вівторок, 11 серпня, на території Інженерненського старостинського округу з робочим візитом побував перший заступник міського голови Юрій Вєтров. Під час візиту він поспілкувався з виконуючим обов’язки старости Наталією Кошель, провів традиційний прийом громадян.

На прийом звернулася Наталія Демчик. Як фахівець з соціальної роботи закріплений за даною територією, Наталія Вікторівна знає проблеми багатьох сімей старостинського округу, які опинились в складних життєвих обставинах. До першого заступника міського голови жінка прийшла на прийом з проханням допомогти працевлаштувати свою підопічну, котра потрапляє під категорію осіб, які, згідно з новою Постановою Кабміну № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», з 1 липня не отримуватимуть соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Так, відповідно до змін, внесених до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям не призначається, якщо у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, та не працювали, не здобували освіти за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні або як такі, що шукають роботу, сумарно більше ніж три місяці протягом періоду, за який враховуються доходи. Підопічна Наталії Демчик – одинока непрацююча матір п’ятьох дітей, яка не має базової середньої освіти та жодного дня робочого стажу. З липня вона втрачає своє єдине джерело доходу – державну допомогу.

Питання виявилося не простим. Тому, Юрій Вєтров, занотувавши дані жінки, пообіцяв розібратися в ситуації.

Цього дня перший заступник міського голови також побував в Інженерненському дитячому садочку «Золотий ключик» та разом з Наталією Кошель поспілкувався із директором закладу Надією Галаш. Дитячий садочок в селі Інженерному, в якому також є ясельна група, сьогодні відвідують більше 30 дітей. Садочок великий та гарний. Для дітей створені всі умови для гри, відпочинку та харчування – сучасні меблі, домашній затишок та смачний борщ.

В садочку найближчими днями планують провести невеликий косметичний ремонт та серйозно займаються питанням підготовки до опалювального сезону. Звісно, є свої плани та побажання. Так, наприклад, за словами директора дитячого садочка, не зайвим було б викласти двір плиткою – і діти не розбиватимуть коліна об ґрунтовку, і свята буде де проводити.

Завітав Юрій Володимирович і до сільського будинку культури, в якому у цьому році була замінена електромережа, так як існуюча знаходилася в аварійному стані. Сьогодні в Інженерненському СБК активно працює гурток прикладного мистецтва «Алмазна вишивка», який відвідують більше 10 дітей. Керівник гуртка та завідуюча СБК Валентина Хмарська презентувала результати роботи вихованців, розповіла про потреби та життя будинку культури.

В Інженерненському СБК діє сільська бібліотека, яка розміщена в двох кімнатах та має досить солідний, як для села, книжковий фонд. На жаль, мешканці громади, а особливо молодь, сьогодні не дуже активні у плані читання книжок. Однак, в Інженерному не впадають у відчай з цього приводу, а навпаки прикладають всіх зусиль, щоб СКБ став центром культури і дозвілля для мешканців старостинського округу різного віку.

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь