ЯКА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019-2021 РОКИ

Опубліковано в 14:54 Важливі, Новини, У районі    390

Нещодавно головою райдержадміністрації А. Крупським було презентовано Стратегію соціально-економічного розвитку Пологівського району на 2019-2021 роки і протягом січня в трудових колективах відбувається обговорення презентованого документу.

15 січня в Пологівській центральній районній бібліотеці зібралися працівники комунальних установ культури Пологівської районної ради та централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму обговорити Стратегію розвитку Пологівського району, ознайомитись з плановим документом, що спрямовуватиме  дії районної влади  на шляху  досягнення стратегічних цілей.

Обговорення пройшло за ініціативи та за участі голови райдержадміністрації А. Крупського. Очільник району підкреслив, що основа підходу до розвитку Пологівського району – забезпечення гідних умов  та високих стандартів якості повсякденного життя  його мешканців.

Пріоритети Стратегії:

стратегічна ціль № 1: Пологівський район – район з високим рівнем екологічної безпеки та якістю життя населення;

стратегічна ціль № 2: Пологівський район  – інвестиційно приваблива територія з розвинутими індустріальним  комплексом та інфраструктурою;

стратегічна ціль № 3: Пологівський район  – район з розвинутими сільськими територіями.

Обговорення документу пройшло жваво і викликало зацікавленість працівників культури.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М. Діденко представила на обговорення бачення працівників галузі культури питання важливості розвитку культури в представленій Стратегії. Повідомила, що протягом останніх чотирьох років на розвиток культури з усіх бюджетів було виділено 61млн.731тис. 696грн., в 2018 році на одну одиницю населення припало 485,55грн., це на 14,85 грн. у порівнянні з цим показником 2017 року. Поінформувала, що Радою з питань розвитку культури розроблені пропозиції щодо ролі галузі культури в Стратегії соціально-економічного розвитку та інфраструктури нашого району на період 2019-20121 роки. Внесла пропозицію передбачити в документі, який обговорюється, напрямки роботи галузі культури:

– формування власної моделі культурного розвитку регіону;

– використання історико-культурного надбання для розвитку внутрішнього туризму;

– туристична промоція району, підтримка інноваційних проектів, культурно-мистецьких заходів, що формують імідж регіону;

– формування та просування місцевого бренду «Туристичні перлини Пологівщини»;

– створення умов для розвитку культури.

Індикаторами ефективності проведеної роботи будуть:

– кількість учасників культурного процесу;

– кількість відвідувачів мистецьких заходів;

– кількість туристичних маршрутів;

– кількість відвідувачів Пологівського районного туристично-інформаційного центру при Пологівського районному краєзнавчому музеї.

Голова райдержадміністрації А. Крупський відповів на запитання щодо роботи працівників галузі в період децентралізації, підсумував внесені культпрацівниками пропозиції  і підкреслив, що годинна спільна робота була результативною, подякував за активність в обговоренні цього важливого документу.

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь