Яка ситуація на дорогах Пологівського району та міста? (ОФІЦІЙНА ВІДПОВІДЬ)

Опубліковано в 15:21 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 218

ЯКА СИТУАЦІЯ В МІСТІ?

Інформацію надав заступник міського голови Сергій Анатолійович Колісник.

У зв`язку із несприятливими погодними умовами, всі комунальні служби приведені до найвищої готовності.

На даний час, на дорогах, в адміністративних межах міста, працює спецтехніка КУ «Пологівський житло-сервіс» та ДП «Запорізький облавтодор», яка розчищає проїзджу частину; тротуари. Працівники житло-сервісу розчищають сніг і посипають спеціальною сумішшю вулиці та провулки міста.

Точна кількість одиниць працюючої техніки наразі невідома, тому що до наявних резервів, за сприяння пологівських підприємств, було залучено додаткову техніку: трактори та вантажівки.

Не дивлячись на те, що вулиця Магістральна знаходиться у підпорядкуванні ДП «Запорізький облавтодор», міська влада також залучила резерви для розчищення цієї автомагістралі.

У Пологівській міській раді нас запевнили, що при виникненні потреби та посиленні снігопаду, комунальні служби можуть працювати в екстреному режимі цілодобово.

ЯКА СИТУАЦІЯ В РАЙОНІ?

Інформацію надала головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту Пологівської райдержадміністрації Олена Костянтинівна Кучер.

Від самого початку негоди, снігорозчищувальна техніка працює в цілодобовому режимі. Зокрема, 5 одиниць «Пологівського райавтодору», вони і розчищають дороги від снігу, і посипають протиожеледною сумішшю.

Зараз, 360 км пологівських авто-доріг переведені на баланс ОДА, нашому району вони ще не передані, але «Облавтодор»  та його підрозділи офіційно виграли тендер на обслуговування цих доріг (в тому числі й зимове) на 1-й квартал 2018 року. Тож, наш райавтодор працює так само з дорогами, як і раніше. Єдина різниця у тому, що 40 км – це дороги державного значення (Мелітополь-Дніпро, Оріхів-Бердянськ), їх обслуговують першочергово, а вже потім роблять усе для того, щоб транспортні засоби безперешкодно курсували на території району.

Кількість одиниць техніки та працівників замала для роботи в ускладнені погодні умови, тому вони працюють у цілодобовому режимі. Для прикладу, учора, вони працювали до 23:00, після чого пішли на тимчасовий відпочинок, і вже о 5:00 ранку знов були на ногах разом з керівником. – зазначає спеціаліст.

За словами Олени Костянтинівни, до боротьби з негодою долучаються й підприємці району – Вадим Миколайович Слісаренко, із Пологівської сільради. За проханням голови Пологівської РДА, він допомагає прочищати дорогу в селі Пологи, на с. Вербове, Тарасівку. Витрати Вадима Миколайовича офіційно будуть відшкодовані з резервного фонду.

Самостійно дороги у своєму населеному пункті прочищають: Федорівська сільрада, яка має свою техніку. Допомагають також АФ «Батьківщина», ТОВ «Агроком 1990», АФ імені Шевченка на території Новоселівської сільської ради. Територію с. Новофедорівка і до с. Новокарлівки розчищає ПП “Обрій”.

Станом на цю годину, за словами спеціаліста, основна маса доріг Пологівського району прочищена. Усі голови сільрад відзвітували, що їх авто-шляхи прочищені. Усе під контролем голови РДА Артура Крупського, першого заступника голови райради Ігоря Шевченка.

– Ми щодвігодини звітуємо про проведену роботу в ОДА, Департаменти цивільного захисту, інфраструктури, ЖКГ… Усі серйозно ставляться до боротьби зі снігом та ожеледдю на дорогах і працюють у посиленому режимі. – додала Олена Костянтинівна.

Тож, поки на дорогах лютує негода, уся техніка буде задіяна цілодобово.

Залишити відповідь