Яка ситуація на ОВК у Пологівському районі?

Опубліковано в 17:58 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    836

Станом на 16:00, у приміщенні Пологівської РДА, де працює ОВК з виборів Президента України (Територіальний виборчий округ № 82) черги зменшились, але робота все ще кипить.

Підрахунок ведеться, ситуація напружена. Працюють представники правоохоронних органів, що пропускають по 5 ДВК.

Як місцевому ЗМІ нам ледве вдалось пробратись до самого “серця” – голови та секретаря ОВК, адже втомлені, розлючені, і подекуди з хамовитим ставленням працівники виборчих дільниць, що здавали бюлетні незважали на те хто ти і звідки, та штовхали назад. Нащастя, обійшлося без синців.

Ще зранку вони звинувачували працівників РДА у тому, що їх не нагодують, не дають кави, та ін… АЛЕ вони і не повинні це робити. Організація та проведення роботи – це обов’язки виборчої окружної комісії, бо це окремо утворений орган на час виборів, і до нього не входять працівники РДА. Все, що стосувалось райдержадміністрації – надання приміщення для проведення. До речі, яке теж дещо потерпіло, адже натовпом було зірвано ролети з вікон.

Голова комісії – Інна Проданова, заступник – Віктор Корольов. Ми намагались почути від них хоча б якесь роз’яснення, але секретар відповіла – “вам туди неможна, ніяких даних поки надати не можемо, все опрацьовується ще”.

Маємо надію, що це вдасться зробити тоді, коли люди закінчать виконувати своє безпосереднє завдання.

Коли це закінчиться? – прогнозів ніхто не дає.

До речі, подібні напружені ситуації не лише у Пологівському районі, а в ще багатьох областях країни, і те, що відбувається в нас, у порівнянні з іншими – “квіточки”.

Але давайте будемо вихованими і зберігати культурне ставлення та взаємоповагу!

Розуміємо і тих і інших. Роботи багато і вона дуже відповідальна. Працівники виборчих дільниць мали розуміти на що йдуть, за що отримують гроші, і чим це все може закінчитись.

Залишити відповідь