Які пологівські підприємства мають заборгованість по зарплатні, а хто її не отримує взагалі

Опубліковано в 14:57 Новини, У районі    357

29 серпня заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні заслухано інформацію керівника Філії «Пологівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» про стан погашення заборгованості з заробітної плати та виконання графіку погашення заборгованості (за статистичними даними, станом на 01.08.2017 заборгованість складала – 277,6 тис.грн., за оперативними даними станом на 29.08.2017 року заборгованість складає 185,7 тис.грн за 2 місяці).

Через те, що на розрахункові рахунки ДП «Запорізький облавтодор» Державною виконавчою службою накладений арешт, Філія «Пологівський райавтодор» немає можливості самостійно проводити розрахунки за зобов’язаннями, в першу чергу, з виплати заробітної плати.

Представник ГКП ВКГ «Міськводоканал» повідомив, що за статистичними даними заборгованість із заробітної плати працівникам відсутня, проте виплата заробітної плати проводиться з затримкою та зумовлена тим, що кошти за оплату житлово-комунальних послуг за рахунок якої виплачується заробітна плата, надходять несвоєчасно.

Крім того, за статистичними даними Пологівські електричні мережі ПАТ «Запоріжжяобленерго» (підприємство зареєстроване в м. Запоріжжя) мають заборгованість, станом на 01.08.2017 року, перед 160 працівниками у сумі 96,8 тис.грн.

За результатами обговорення прийнято рішення: керівникам підприємств вжити заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати. У разі непогашення цієї заборгованості на державних підприємствах Філії «Пологівський райавтодор»» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» та Пологівські електричні мережі ПАТ «Запоріжжяобленерго», або її збільшення на 01.09.2017 року комісії звернутися до голови облдержадміністрації щодо сприяння в погашенні заборгованості із заробітної плати.

1 коментар на “Які пологівські підприємства мають заборгованість по зарплатні, а хто її не отримує взагалі

  • 96,8 тис. грн на 160 працівників “Запоріжжяоблєнерго”? Це жарт? по 605 грн на людину? за 2 місяці???

Залишити відповідь