Які пологівські підприємства у боржниках, і де не виплачують мінімалки?

Опубліковано в 21:00 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    543

30 травня голова райдержадміністрації Артур Крупський провів засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень доповіла, що на підприємствах району за статистичними даними, станом на 01.05.2018 року заборгованість з заробітної плати відсутня. Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізької області надало інформацію про нарахування заробітної плати менше мінімальної, працівникам на 2 підприємствах району та про стан погашення боргів до Пенсійного фонду України. Боржниками до Пенсійного фонду України по пільговим пенсіям є 3 підприємства. Ліквідатором Пологівського протитуберкульозного диспансеру борг у сумі 154 тис.грн. буде погашено в червні поточного року.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість на інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Запорізькій області Гайдук О.П. повідомила про проведення перевірок з питань легалізації зайнятості та заробітної плати на території Пологівського району.

За результатами обговорення прийняте рішення: управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації з’ясувати причини нарахування працівникам 2 підприємств заробітної плати менше мінімальної. Пологівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області продовжити роботу з боржниками щодо погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України та разом з Пологівською ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області розглянути питання щодо можливості погашення боргів по пільговим пенсіям або списання їх, по підприємствах, які не здійснюють діяльність ПП «АФ Григорівська» та ТОВ «ЮСА».

Інформацію надано управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

1 коментар на “Які пологівські підприємства у боржниках, і де не виплачують мінімалки?

  • Цитата:”Заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень доповіла, що на підприємствах району за статистичними даними, станом на 01.05.2018 року заборгованість з заробітної плати відсутня”.

    Категорично не вірю в сказане І.Півень.

Залишити відповідь