Які проблеми озвучии семенівці міському голові 📷

Опубліковано в 11:28 Важливі, Новини, У районі    438

Щовівторка пологівський міський голова Юрій Коноваленко виїжджає на старостинські округи Пологівської об’єднаної територіальної громади. Цього тижня він з робочим візитом побував у Семенівці.

Мешканці Семенівського старостинського округу звернулися до голови громади на особистий прийом з питаннями, які потребують вирішення. Зокрема, директор комунальної установи «Семенівський заклад дошкільної та загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Володимир Петренко звернувся з клопотанням про затвердження кошторису на технічне переоснащення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей будівлі школи. На переоснащення протипожежної системи необхідно 223 тис. 465 грн.

Під час прийому до міського голови зверталися мешканці території і за матеріальною допомогою на лікування.

Також Юрій Анатолійович перевірив, як тривають ремонтні роботи у Семенівському ЗДЗСО І-ІІІ ступенів. Завітав і в дитячий садочок, який діє при школі. Умови для дошкільняток там створили, дійсно, чудові. Біля закладу – сучасний дитячий майданчик. У приміщенні зроблений ремонт, дуже гарно і комфортно. У тихій затишній спальні 30 дитячих ліжечок, є можливість розмістити ще 8. Є в садочку яскрава ігрова зона, де діти не тільки граються, а й розвивають свої творчі здібності.

Побував голова і у Семенівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де поспілкувався з медпрацівниками.

Подібні візити на території громади допомагають міському голові тримати руку на пульсі й з вуст мешканців дізнаватися про проблеми і питання, які необхідно вирішувати спільно.

Йдеться на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь