Які проблеми у переселенців, які проживають на Пологівщині, та хто їх почує? (ФОТО)

Опубліковано в 15:27 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    336

Сьогодні, у рамках проекту “Підвищення рівня участі жінок у прийнятті рішень на місцевому рівні в Запорізькій області”, у Пологах відбулась цікава, а головне, корисна фокус-група.

На зустріч із внутрішньо-переміщеними особами, що проживають на території Пологівського району приїхали фахівці фонду «Посмішка дитини» – менеджер Проекту Ірина Чорна, психолог Юрій Дерновий, юрист Оксана Сеник. Вони вислухали кожного, провівши активні діалоги, та ще раз нагадали про права, які мають внутрішньо-переміщені особи.

Цей проект реалізовується Запорізьким обласним благодійним фондом “Посмішка дитини” у партнерстві з ГО «Квінна тіль Квінна», за фінансової підтримки уряду Швеції.

У результаті бесіди, та проведеного анкетування, було озвучено багато проблем і труднощів, з якими переселенці зустрічаються ледь не щодня. Серед основних:

– питання медичного забезпечення, охорони здоров’я;

– працевлаштування жінок;

– дозвілля для дітей працюючих батьків.

Усі озвучені проблеми фахівцями буде проаналізовано, і в майбутньому, в Запоріжжі, проведеться відповідний тренінг для активістів (в тому числі, й пологівських), де з найбільш суттєвими проблемами будуть готові працювати. Окрім того, групи фахівців приїздитимуть до Поліг щомісяця для проведення подібних зустрічей.

– Мета нашої організації полягає в тому, щоб навчити жінок самостійно, на місцях вирішувати проблеми, звісно за нашої підтримки, та, у майбутньому, враховувати усі ньюанси. – говорить Ірина Чорна, менеджер Проекту.

– У нашому районі налічується близько сотні родин ВПО, і кожен із них щодня зустрічається з тими чи іншими проблемами, більшість з них – спільні, і вирішувати легше гуртом, тому, ми дуже вдячні таким організаціям, як “Посмішка дитини”, де нас чують, з нами спілкуються, нам допомагають, і надають фахові поради. – зазначає засновник пологівської організації “Промінь надії переселенців” Ірина Запорожченко.

Залишити відповідь