Які враження в очільника регіону від Пологівського району? (ФОТО)

Опубліковано в 15:42 Важливі, Новини, У районі, У регіоні, Фото-галерея    585

30 листопада, у Пологівському районі з робочим візитом перебував голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль. Після завершення поїздки, на своїй офіційній сторінці у Фейсбук він поділився враженнями та підсумував результати:

З робочою поїздкою відвідав Пологівський район. Тут ознайомився з роботою промислових потужностей ТОВ «Дніпрокераміка» та провів зустріч з керівництвом підприємства. 

Як повідомив генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпрокераміка» Андрій Чеберко, підприємство було засноване у 1991 році як СП «Дніпрокераміка», а з квітня 1998 році існує як ТОВ «Дніпрокераміка». Товариство спеціалізується на виробництві санітарно-будівельних виробів і займає провідне місце серед українських виробників сантехніки. Висока якість та відмінний дизайн продукції забезпечує йому добру репутацію та популярність як в Україні, так і за її межами – в Болгарії, Румунії, Узбекистані, Таджикистані, країнах Прибалтики та Грузії.

За період роботи підприємства темпи росту виробництва санітарно-технічних виробів постійно зростають. Щорічно зростають і обсяги реалізації випущеної продукції. Нині на ТОВ «Дніпрокераміка» працює 359 штатних працівників. Середня заробітна за 10 місяців 2018 року склала – 8820,5 грн.

Під час зустрічі з активом району нагородив грамотами облдержадміністрації кращих працівників ТОВ «Дніпрокераміка» з нагоди 25-річчя утворення підприємства.

В рамках робочої поїздки до району відвідав оновлену КУ «Пологівський районний будинок культури» Пологівської районної ради Запорізької області.

Як повідомила директор комунальної установи Валентина Черненко, ця будівля була створена в 1964 році. За час її роботи капітальних ремонтів не проводилось. У 2014 році було отримано висновок про аварійність стелі глядацької зали. Тож з 2015 року тут проводились різні види ремонтних робіт. За цей час було проведено капітальний ремонт системи водопостачання (на суму 68, 8 тис. грн.); реконструкція електрообладнання, цоколю та ґанків, ремонт малої зали та вестибюлю, міжповерхових просторів і танцювальної зали (загальна сума понад 2,3 млн. грн.). Окремо було проведено реконструкцію приміщень будівлі з улаштуванням систем пожежної сигналізації (на суму 105,7 тис. грн.) та облаштуванням систем зовнішнього блискавкозахисту ( на суму 122,1 тис. грн.).

Нині на стадії завершення знаходяться роботи з усуненням аварійного стану та підключенням до каналізаційної мережі, утепленням фасаду.

Загалом на виконання робіт було затверджено і виділено 7,47 млн.грн. В тому числі з обласного бюджету – 5,437 млн.грн.; з районного бюджету – 2,032 млн.грн.

Введення приміщення в експлуатацію заплановано на 2019 рік – до 55-річчя будівлі.

Під час робочої поїздки до Пологівського району провів зустріч з адміністративно-господарським активом району з питань соціально-економічного та культурного розвитку району. Участь в заході також взяли голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський, голова Пологівської районної ради Олександр Покутній та Пологівський міський голова Юрій Коноваленко. 

Головними темами, яким приділили увагу стали введення воєнного стану, стала робота Укрпошти на території району та заплановані вибори в ОТГ. Центрвиборчком прийняв рішення про припинення виборчий процес в об’єднаних територіальних громадах десяти областей, де введено воєнний стан. У ЦВК наголосили, що вибори скасовані законом «Про правовий режим воєнного стану» і провести їх можна буде після завершення дії воєнного стану 26 грудня, або в разі його скасування до цієї дати.

Хочу підкреслити, що воєнний стан має на меті не призупинення життя. Певною мірою це випробування нашої витримки та вміння консолідуватись. Нині на місцях варто зосередитись на розробці планів перспективного розвитку. Адже вже до лютого наступного року в кожному районі мають бути визначені та обговорені з громадою плани розвитку територій на 2019-2021 роки з чітко визначеними пріоритетами. Зокрема, найбільше питань я чую стосовно ремонту доріг на місцях. Хочу підкреслити, що в поточному році ми розподіляли кошти пропорційно до потреб районів. І на майбутнє варто планувати ті напрямки, які є найактуальнішими для громади. Це стосується під’їздів до шкіл та лікарень, прямування громадського транспорту. Нині влада має зосередитись на тому, що потрібно громаді і приділити увагу виготовленню відповідних проектів.

Залишити відповідь