Які жіночі імена викликають найбільше захоплення у чоловіків?

Опубліковано в 17:38 Новини, Цікаво та корисно    1 010
Названі жіночі імена, які, впливаючи на підсвідомість чоловіків через особливе поєднання звуків, особливо сильно притягують сильну стать і роблять власниць цих імен більш привабливими для чоловіків.

Фахівці визначили, що деякі жіночі імена особливим чином сприймаються на слух — вони, завдяки впливу на підсвідомість, роблять своїх власниць більш привабливими для чоловіків. Виявлено, що сильній статі набагато симпатичніше здаються жінки, у яких є звуки «л», «м», «н» — ці звуки надають імені жіночності й ніжності, що дуже приваблює протилежну стать.

 

Які ж жіночі імена викликають найбільше захоплення у чоловіків?

 Анна

Ім’я Анна дуже красиве і м’яке. Його власниця володіє таким же ніжним характером, хоча і твердий стрижень в ній теж є. Такі імена, як це, наділяють свою володарку вражаючою здатністю бути одночасно і сильною, і слабкою жінкою. Анна може бути і вірною дружиною, і хорошою господинею, і відповідальною матір’ю, при цьому вона не втрачає своєї чарівності. А це дуже цінно для чоловіків.

 Анжеліка

Такі імена, як це, досить екзотичні, а тому створюють образ загадковості і таємничості навколо жінки з таким іменем. Анжеліка трохи меланхолічний і завжди занурена в себе, але при цьому у неї всередині шириться цілий Всесвіт. Ця жінка розумна і прониклива, але не виставляє душу на показ, що лише інтригує чоловіків.

 Олена

Це сильна жінка, яка здатна подбати про себе сама. Але поруч з чоловіком вона завжди віддасть перевагу бути слабкою. Якщо партнер не такий, то Олена поруч з ним буде грати роль матері. Вона досить непередбачувана і інтригуюче, турботлива і поряд з нею завжди тепла. А тому такі жіночі імена, як це, подобаються чоловікам.

 Лілія

Лілія — це справжня спокусниця, яка з юних років оточена увагою протилежної статі. Це ім’я робить дівчину ніжною і грайливою, вона справжня кокетка, яка досконало володіє мистецтвом флірту. Такі імена, як це, наділяють жінку чарівністю, внутрішнім оптимізмом, зарядом позитиву і умінням веселитися. У Лілею не буває нудно, у неї відмінне почуття гумору. Також вона володіє привабливою зовнішністю.

 Юлія

Юлія від природи володіє прекрасними зовнішніми даними. Вона приваблива, витончена, володіє вродженою грацією і витонченістю. За характером ця дівчина одночасно дуже серйозна, Ґрунтовна, прониклива і справедлива. Зазвичай Юля — це інтелектуалка, яка може підтримати будь-яку розмову. Такі імена, як це роблять жінку привабливою для чоловіків. Вона загадкова і володіє мистецтвом флірту, а тому у Юлі зазвичай дуже багато шанувальників.

Ceкcуaльними чоловіки вважають жіночі імена, де є такі звуки:

Л – робить ім’я м’яким за звучанням.

М – вказує на глибокі почуття і переживання.

Ч, Ц, З – в імені надають образу якусь азартність.

Ша, Шо, Шу – таке поєднання звуків в імені робuть жінку загадковою.

Ж, ДЖ, НН, ЛЛ, ММ, ВВ – це поєднання літер в імені чоловіки вважають найбільш пристрасним.

За версією чоловіків найпалкіші жіночі імена повинні закінчуватися на голосну. Якщо в кінці приголосна, хлопці сприймають його як чоловіче. В імені жінки, на думку представників сильної половини, не повинно бути багато приголосних в одному місці.

Наприклад, в десятці аceкcyaльних імен почесне місце займає Гертруда.

Іноземні та екзотичні імена, згідно з опитуваннями, чоловіки вважають холодними та чужими. А привабливими вважають дівчат, котрі мають прості імена – так,бачите, хлопцям надійніше.

Прислухайтеся до свого імені. Як воно звучить? Грубо і войовничо? Або м’яко і ніжно? Якщо воно здається сильним, як його можна пом’якшити? Наприклад, Олександрам при знайомстві краще представитися Сашою, Любові – Любою.

Привабливими іменами вважають: Наталія, Олександра, Адріана, Юлія, Алла, Анжела, Олена, Жанна, Ксенія, Лілія, Лоліта, Маріанна, Марина, Марія, Ольга, Уляна.

Повідомляє: “Особлива”

Залишити відповідь