Яку погоду очікувати від другої половини вересня

Опубліковано в 15:22 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    863

Заступник начальника обласного центру з гідрометеорології Тетяна Сорокіна розповіла про те, чого очікувати жителям Запорізької області від другої половини вересня.

«У цьому році початок вересня відзначився спекою з досягненням температурного максимуму 33-36 °. 1 вересня в Запоріжжі був перевищений добовий максимум температури (зазначалося – 36 ° проти 32,5 ° в 2015)», – розповіла Тетяна Сорокіна на міжвідомчій прес-конференції в ГУ ГСЧС України в Запорізькій області.

За прогнозом Гідрометцентру, новий тиждень нас порадує малохмарною досить комфортною погодою, завдяки домінуванню антициклону. Відразу 2 фактора: сонячний прогрів і надходження тепла підтримають денні температурні максимуми на рівні 24-29 °. Вночі – 9-14 ° тепла. А ось 17 вересня – святкова майже літня погода. Повітря прогріється до 32 °, дуже тепло буде і вночі – 11-17 °. В кінці тижня спека дещо спаде, однак денні максимуми будуть досягати 18-23 °, існує ймовірність невеликого дощу.

За консультативному прогнозом, у вересні над територією України буде домінувати антициклональний характер погоди: температура на території нашої області очікується на 2 градуси вище норми (+18° при нормі +16°). Заморозки на поверхні ґрунту та в повітрі навіть в кінці вересня малоймовірні. Очікуються опади менше кліматичної норми, місцями взагалі будуть відсутні. Через дефіцит опадів на всій території Запорізької області встановилася і зберігається НАДЗВИЧАЙНА 5 класу пожежна небезпека.

На території Пологівського району на вихідні очікується незначний спад температури повітря, а у понеділок можливі опади у вигляді дощу.

 

Залишити відповідь