Яскрава школа з дизайном у стилі НУШ на Пологівщині (ФОТО+ВІДЕО)

Опубліковано в 12:00 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    1 425

Нова українська школа є унікальним проектом Міністерства освіти і науки України, який виступає основною реформою сучасного освітнього процесу.

Життя не стоїть на місці – з’являються нові концепції, методики, та методи роботи. Змінюється не лише освітній процес, а й педагоги та діти – представники нового покоління з новими запитами та можливостями.

В КУ “Пологівській ЗЗСО №5”, що у с. Пологи, є все згідно вимог нової освітньої програми. Класи, оформлені за стандартами Нової української школи, щоб освітній простір не тільки виглядав сучасно, а й був комфортним для школярів і мотивував їх. Є і відповідні зони навчально-виховного процесу – окремі кімнати, оснащені потрібними меблями та відповідними технічними засобами. Сумним коридорам за новою програмою, у школі вже не місце, тому в сільській школі учні та працівники постаралися на славу – дещо створили за програмою, а деякі малюнки додали від себе.

“Коридор тепер став схожий на яскраву розважальну панораму” – говорить директор закладу Сергій Горулько. “Освітній простір має надихати і бути яскравим. Ми зробили акцент на настінних графічних зображеннях, які тішитимуть око, та розвиватимуть дитячу фантазію. Запам’ятовування проходить легше, коли споглядаєш яскраву картинку з правилами.

Чудово, якщо на перервах діти зможуть розім’ятися, граючи в улюблену гру «Класики», не виходячи зі школи” – продовжує керівник.

У Концепції «НУШ» учень – це, перш за все, особистість, яка має право на повноцінну освіту. В процесі навчання значно збільшилась частка проектної діяльності, командної роботи, у дітей активізувались різноманітні соціальні якості. Спостерігаючи за нашими першокласниками, хочу сказати, що в новій формі краще сприймається навчальний матеріал.

Нарешті, ми відійшли від стереотипів. НУШ наближає освітній процес до потреб дитини, а не стає певною обов’язковою догмою. Перші результати є, але про них згодом, адже навчальний рік тільки-но вийшов на фінішну пряму, тому час для аналізу результатів ще попереду” – розповідає Сергій Сергійович.

Оля Белименко

Залишити відповідь