Яскравий концерт у Вербовому для агрофірми “НИВА” (ФОТО)

Опубліковано в 11:52 Новини, У районі, Фото-галерея    258

Сонячним ранком, 17 листопада, біля сільського будинку культури с.Вербове було гамірно, бо зібралися на святковий концерт з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Яскравим і по-родинному теплим був початок свята для працівників та пенсіонерів ТОВ “АФ ” НИВА”.

Ведучі свята Голод Р. та І. Ураскіна щиро всіх привітали зі святом, та повели по хвилям гарного настрою на концерті під назвою: « Нехай же з року в рік і з роду в рід не буде хліборобам переводу».

Головному інженеру ТОВ “АФ” НИВА” Харченко А.А. вручили запашний коровай. Він звернувся зі щирими словами привітань до працівників, ветеранів праці, до всіх земляків і побажав міцного здоров’я, миру, злагоди і достатку.

Були видані премії всім підрозділам товариства та пенсіонерам.

До слів привітань приєдналася завідуюча КУ дитячого садка “Росинка” Дібровська Л.О. Від свого імені, та колективу дитячого садка, привітала всіх присутніх з Днем працівників сільського господарства. До привітань долучилися також вихованці садочка з віршами та гарними пісеньками.
Гарною несподіванкою був гість програми Ігор Бойко, який подарував гарні пісні та вітання всім присутнім до свята.

Гуморного настрою задали дві куми – Оксана Дорошенко та Ірина Ураскіна, які всім підрозділам Агрофірми “НИВА” подарували невеликі обереги, виготовлені своїми руками.

З гарним настроєм та усмішкою на обличчі глядачі гарячими оплесками зустрічали кожного учасника концертної програми, а їх було не мало: Дібровська Валерія, Голод Руслан, танцювальні колективи “Капітошка”, “Світанок”, “Джерельце”, фольклорний колектив “Селяночки-Паняночки”, Яцук С. та Редько Л., вокальний колектив “Асорті”.

Також завідуюча Вербівським СБК Оксана Дорошенко привітала всіх учасників художньої самодіяльності з Днем культпрацівника. Були вручені дипломи за III місце, в обласному конкурсі “Вольниця”, учасникам танцювальних колективів “Капітошка” та “Світанок.

– Ми вдячні всім учасникам художньої самодіяльності за ваш талант, відданість своєму таланту і завжди раді зустрічати всіх бажаючих у нашому будинку культури , бо ми є самі творцями нашого свята. – говорить Оксана Дорошенко.

Залишити відповідь