Юлія Тимошенко відвідала Пологи

Опубліковано в 22:59 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    1 663

Сьогодні лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала Запорізьку область, зокрема місто Пологи, із робочим візитом.

Зустріч відбулася на центральній площі міста.

На початку заходу свої найкращі пісні пологівцям подарував Народний артист України Олександр Пономарьов, опісля виступу якого мав промову Народний депутат України Сергій Соболєв, та пологівці – члени партії ВО “Батьківщина”.

Серед пологівців на площі були присутні прихильники Ю. Тимошенко з різних районів Запорізької області, які приїхали заздалегідь.

Один із запорізьких новинних сайтів forpost.media повідомляв, що до зустрічі із Юлією Тимошенко, яка відбулася сьогодні у Запоріжжі, не допустили  журналістів та активістів із плакатами.

Проте, за інформацією akzent.zp.ua активісти із журналістами таки мали змогу отримати відповіді на свої запитання під час зустрічі політика у Запорізькому національному технічному університеті, та на заводі “Мотор Січ”.

У березні наступного року українці мають обрати Президента та депутатів до Верховної Ради України, тож, передвиборчі змагання у розпалі.

У свою чергу наголошуємо, що право обирати гарантоване Конституцією кожному громадянину України. Проте, чи приймати участь у виборах і кого саме обирати – особиста справа кожного українця.

1 коментар на “Юлія Тимошенко відвідала Пологи

  • Интересно, как же она страной собирается управлять,если совсем недавно её и на кладбище готовы были отослать, только бы в тюрьме не сделала!? Она же “смертельно больная”, на сколько я помню,бедняжка!

Залишити відповідь