Юлії, ми вас вітаємо!

Опубліковано в 15:29 Новини, У районі, Цікаво та корисно    599

Походження імені

Жіноча форма римського імені Юлій. Ім’я походить від латинського слова “юліус”- кучерявий, пухнастий.

Характер імені

Володарки імені Юлія часто нервово збуджуються, але з користю для себе і оточуючих, вони надто активні, тому простіше сказати – Юлії над усе полюбляють бути гіперактивними.

В дитинстві

Для Юлі характерні: капризна поведінка і впертість, які створюють проблеми у вихованні дівчинки і часто змушують батьків панькати свою доньку, йдучи їй на поступки.

Сказати, що Юля зростає зовсім некерованою, не можна – навпаки, саме заведеній дзизі – Юлії дуже легко надати потрібний імпульс, скерувати її нестримну енергію на користь їй самій. Найголовніше – зробити це розумно, і не намагатися змусити Юлю сидіти спокійно, що крім апатії нічого у дитини не викличе.

Зате дуже легко можна направити інтерес Юлі в потрібне русло – в бік постійного руху та пізнавання світу, а все інше зробить внутрішня енергія дівчинки.

Особисте та сімейне життя

Юлія не потерпить ні грубого натиску, ні необхідності змінювати свої погляди і звички, ні “безхребетності” партнера.

Вона не зможе жити в ролі домогосподарки – нестримні емоції, що зачинені в чотирьох стінах, можуть перетворитися на вибухонебезпечну силу. Нереалізованість може викликати у Юлії депресію та відразу до своєї половинки.

Надійний союз: з Василем, Едуардом, Євгенієм, Богданом, Марком, Владиславом.

Складніше буде з: Тарасом, Анатолієм, Миколою та Андрієм.

Кар’єра

Життєлюбний та непосидючий характер може допомогти Юлії в створенні блискучої кар’єри. Вона вміє досягти свого, буває вимогливо та стійкою, чим здобуває собі велику армію ворогів. Юлія часто запалює оточуючих власним ентузіазмом, а її надлишкова наполегливість у більшості випадків компенсується веселим та юмористичним характером.

Юлія у спілкуванні

У випадку будь-яких конфліктних ситуацій, до логіки та розуму Юлії закликати нема сенсу. Це все одно, що заповняти водоспад на секунду зупинитися або текти в інший бік. Краще просто поговорити з нею або дати їй самій висловитись, а потім направити енергію в інший бік. Тут, як завжди, допоможе почуття гумору співбесідниці. Будь-які перетворення з собою Юлія робить з позитивним настроєм.

Колір імені: темно блакитний та синій.

Новиний Портал ПІК від щирого серця вітає пологівських Юль з Днем янгола. Бажаємо вам знайти золоту середину всьому та щасливо прожити своє довге життя.

Не беріть за основу гороскопи, керуйтеся власнозбудованою життєвою лінією. Нехай вам щастить у всьому.

Залишити відповідь