Юна зірка з Поліг яскраво засяяла на Всеукраїнському конкурсі (ФОТО)

Опубліковано в 11:20 Новини, У районі, У регіоні    902

Під патронатом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля в Запорізькій області пройшов регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», що проходить в рамках Міжнародного фестивалю Sanremojunior. Автором ідеї та засновником ГО «Яскраві діти України» є народний депутат України Ярослав Москаленко.

З 30 листопада по 2 грудня у м.Запоріжжя тривав обласний етап. Протягом трьох днів у Палаці культури «Дніпроспецсталь» діти із різних куточків регіону змагались за Гран-прі. Гала-концерт зібрав 27 переможців кожного району нашої області. 

Представляти Пологівський район право виборола Аріна Закарлюка, учениця Пологівської ЗОШ 1-3 ст. № 4, вихованка вокальної студії Пологівського районного будинку культури (керівник студії- Наталія Самойлик). 

Під час урочистого відкриття конкурсу з привітальним словом виступив Костянтин Бриль.
Обласні етапи конкурсу уже відбулись у Київській, Волинській, Сумській, Хмельницькій, Рівненській та Харківській областях. 

Склад компетентного журі був представлений такими видатними особистостями, як український поет і Народний артист України Юрій Рибчинський; співак, поет, композитор, Заслужений діяч мистецтв України Тарас Петриненко; Заслужена артистка України Рімма Шаповалова; український музичний продюсер вокальних загальнонаціональних проектів «Голос України» і «Голос діти», лауреат премії «Телетріумф», співак і композитор Руслан Квінта; українська співачка, композитор, викладач – ILLARIA. Саме вони і визначили переможців. 

Наші вітання Аріні Закарлюці! У віковій категорії 6-9 років диплом 2 ступеня з піснею «Love me again» отримала Аріна Закарлюка (Пологівський район).

Усім учасникам конкурсу були вручені подарунки-м’які іграшки, грошові премії, футболки та кашкети з логотипом конкурсу, квіти, дипломи, а переможці-кубки.

Приз «Глядацьких симпатій» та Гран-прі Запорізької області здобула Олександра Книш із м. Запоріжжя. Вона і представлятиме наш регіон на національному відборі «Sanremo Junior», який відбудеться 15.03.2018 року в Київському національному палаці мистецтв «Україна».

Протягом конкурсу, з учасниками працювала київська команда організаторів. Це  оркестр, бек-вокалісти, тренери з вокалу з телепроекту «Голос країни. Діти», психологи, продюсери.  Для кожної дитини знято відео презентацію. Видано книгу з матеріалами про учасниць Запорізького туру Всеукраїнського конкурсу. 

Участь у конкурсі такого високого рівня – це досвід, позитивні емоції, плани на нові звершення.
Вітаємо тебе, Аріна Закарлюка, з гідним представленням Пологівського району на конкурсі, з вдалим виступом! Бажаємо тобі творчих перемог!

Інформує: начальник відділу культури і туризму Пологівської РДА Марина Діденко

Залишити відповідь