Юних пологівських науковців готували до інтелектуальних змагань

Опубліковано в 12:40 Новини, У Пологах, У районі    247

22 листопада, на базі КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів №2» в рамках роботи районного наукового товариства учнів «Магістр»  зібрались учні та вчителі, яких об’єднує інтерес до проведення дослідницької роботи. Учнівська молодь має на меті взяти участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, а вчителі супроводжують та здійснюють їх підтримку у цій захоплюючій справі.

Методист районного методичного кабінету Хижня І.М. організувала педагогів до спілкування за круглим столом, де присутні мали нагоду обговорити питання, які допоможуть юним науковцям отримати гарні результати. Робота вчителів була продовжена у відділеннях «Математика», «Мовознавство», «Фізика і астрономія», «Літературознавство, фольклористика та мистецтво», «Екологія та аграрні науки», «Історія», «Хімія та біологія», «Філософія та суспільствознавство», де більш детально обговорили питання підготовки дослідницьких робіт відповідно до специфіки предметів.

Паралельно, юні науковці взяли участь у психологічному тренінгу «Шлях до успіху», де методист Царенко І.В. з використанням різних технік допомогла познайомитись один з одним, розвивала їх креативність, спонукала до обговорення наукових робіт: що вже зроблено, які труднощі виникли і що допомагає їх долати.

2 грудня, на базі Запорізького національного університету учні напишуть контрольну роботу, яка слугуватиме перепусткою до наступних етапів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Бажаємо їм успіхів!

Інформує: методист районного методичного кабінету Хижня Ірина Миколаївна

Залишити відповідь