Юрій Коноваленко: «Львівському сміттю немає місця на пологівському полігоні ТПВ»

Опубліковано в 6:58 Важливі, Новини, У Пологах    191

Отримавши чергового листа від Львівського міського голови Андрія Садового у Пологівській міській раді вирішили дати відмову.

На спільному засіданні постійних депутатських комісій міський голова Юрій Коноваленко повідомив депутатів про отримання чергового листа зі Львову у якому мер Садовий прохає прийняти і захоронити частину ТПВ зі Львову на місцевому полігоні. Після обговорень у міськраді було прийнято рішення відмовити.

У листі пологівці висловили свою повагу львівським колегам і зазначили, що з розумінням ставляться до складної ситуації, яка виникла у Львові через зсув грунту на Львівському міському полігоні ТПВ.

Також у відповіді зазначено, що пологівці поділяють занепокоєність з приводу можливості виникнення надзвичайної екологічної ситуації через накопичення у Львові великої кількості ТПВ.

Але у свою чергу повідомили, що депутатами Пологівської міської ради неодноразово розглядалося питання про можливість прийняття та захоронення ТПВ зі Львову на нашому полігоні, адже мерія двічі отримувала листи з проханням утилізації львівського сміття.

Проте, розглянувши власні можливості у Пологах мусили повідомити, що, на превеликий жаль, на даний час, місцевий полігон ТПВ не має ресурсів для захоронення додаткової кількості відходів.

Крім цього проінформували, що Пологівська міська рада не один рік займається пошуками земельної ділянки для побудови у нашому місті нового полігону ТПВ через те, що існуюча збиральня майже використала свої ресурси і через недовгий час вичерпає можливість подальшого функціонування.

Інформує: міськрада

Залишити відповідь