Юрії, Юрчики та Юрасики – ми вас вітаємо!📷

Значення імені – «землероб», «творець»

Варіанти імені – Юра, Юраха, Юрасик, Юрасику, Юрастик, Юраша, Юрку, Юраня, Юша, Юреник.

Іменини імені – 6 травня, 9 грудня, 16 листопада, 10 липня.

Символи імені

  • Знак Зодіаку – Стрілець;
  • Дерево – Тополя;
  • Тварина – Бик;
  • Планета – Юпітер;
  • Рослина – Конвалія,
  • Камінь – Смарагд.

В дитинстві

У дитинстві маленький Юра – дуже допитливий, активний хлопчик. Він не може довго сидіти на одному місці, вдома відчуває себе некомфортно. Батьки повинні якомога частіше водити Юру на дитячий майданчик, зоопарк, цирк.

Юра відрізняється жвавістю і рухливістю. Часто отримує дрібні травми, тому за ним потрібно уважно стежити. А от карати Юру не варто, так як осуд викликає в нього агресію. Якщо батьки лають його несправедливо, він може замкнутися в собі і озлобитися.

Юра має непогані природні здібності і може добре вчитися в школі. Але цього не трапляється, так як у хлопчика буває занижена самооцінка і він не впевнений у своїх силах.

Хлопчик на ім’я Юра найчастіше виростає в доброго, цілеспрямованого і чуйного чоловіка. Він досить прагматичний,та вирізняється з-поміж інших своєю надійністю, працьовитістю і душевним спокоєм.

Юрій привертає до себе  людей своєю відкритістю і доброю вдачею.

Володар імені Юрій – спокійний, стриманий, цілеспрямований, товариський чоловік, який любить дізнаватися щось нове через спілкування з людьми, багато подорожує.

В житті

Юрій – артистична натура. У житті він веде себе, немов на сцені. Його яскраві і виразні манери приваблюють оточуючих його людей, особливо жінок. Юрій завжди буває душею компанії, володіє хорошим почуттям гумору. Ставши сім’янином часто збирає гостей у себе вдома, влаштовує свята та виїзні пікніки на природі.

Хоча у Юрія завжди багато знайомих і друзів, справжній друг у нього буває один за все життя. Тільки йому він може повністю відкрити свою душу.

Володар цього імені розумний і тямущий, легкий на підйом і відкритий для всього нового. Але при цьому не відрізняється наполегливістю і рішучістю, тому не прагне стати лідером.

Юрій може і зазнаватися. Якщо хто встає на його шляху і заважає досягти поставленої мети, Юра може вийти з себе і показати себе із зовсім несподіваного боку. Здатний на необдумані вчинки.

Любов і шлюб

Юрій завжди подобається представницям протилежної статі. У нього завжди великий вибір. В юності Юра часто закохується, але швидко втрачає інтерес.

З віком Юрій стає більш розважливим і починає шукати собі супутницю життя. Його не цікавлять доступні дівчата, він шукатиме таку, яка має незалежність і знає собі ціну.

Юрій одружується з господарською дівчиною, яка має хороші манери. У родині він стає турботливим і уважним чоловіком, який не прагне до лідерства і прислухається до думки дружини.

Юрій веде спокійне, сімейне життя – він вірний дружині і цінує міцні подружні стосунки, але після 40 років чоловік може різко змінитися і пуститися у всі тяжкі.

Дітей Юра любить і прагне забезпечити їх усім необхідним. Він дає їм хорошу освіту і підтримує навіть у дорослому віці. Навіть якщо Юрія розлучається з дружиною, він завжди буде допомагати своїм дітям.

Сумісність імені

Найбільш гармонійно складеться шлюб Юрія з дівчатами на ім’я Варвара, Наталя, Любов, Ніна, Ірина, Марія, Віра, Яна, Катерина, Світлана, Олена, Анастасія, Галина.

Менш вдалими можуть бути стосунки з жінками, які носять ім’я Анна, Каріна, Валентина, Лариса, Софія, Надія, Раїса, Марина, Оксана, Вікторія, Маргарита.

Здоров’я

Юрій може мати захворювання різного характеру, протягом життя часто отримує травми. Юра не володіє міцним здоров’ям, тому його потрібно постійно підтримувати.

Чоловіки з таким ім’ям люблять займатися різними видами спорту на відкритому повітрі, що дуже добре відображається на їх здоров’ї.

Кар’єра та професія

Юрій не може пробиватися в житті і не прагне займати керівні посади. При виборі професії він женеться не за її престижністю, а за високою оплатою. Володарі цього імені часто стають бухгалтерами, юристами, менеджерами.

Юрія цінують на роботі за його поступливий характер. Все життя він може перебувати на одній посаді і ані трохи не шкодувати про це, так як перш за все цінує стабільність.

Так як Юрій дуже допитлива людина, іноді він обирає професію геолога, мандрівника, вченого. Може бути успішним на ораторській ниві, з нього вийде хороший викладач.

Юрій Нестеренко:

“Моє ім’я повністю мене влаштовує, хоча інколи я хотів би мати якесь екзотичне. 

В тому місяці та році, коли я народився, саме відбувалася зміна влади в Радянському Союзі. Після смерті Леоніда Брєжнєва, до влади прийшов новий генсек ЦККПСС Юрій Андропов. Можливо тому одразу стало модно називати хлопчиків Юріями?

З написаним про Юріїв згоден. В житті люблю справедливість, а терпіти не можу брехню”.

Новинний Портал ПІК вітає пологівських Юріїв з Днем янгола. Будьте собою, адже ви  – особливі!

 

Схожі публікації
15.11.2022

Темою цього відео стало дослідження як війна змінює життя людей та їх самих, як особистості. Чи важко кидати все та тікати від російської окупації? Що відчуваєш в цей момент? Скільки […]

15.11.2022

Реєстрація громадян на отримання грошової допомоги від МОМ НЕ здійснюється за умови, ЯКЩО ВИ: ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ, АБО ВЖЕ ОТРИМАЛИ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІД БУДЬ-ЯКОЇ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ. Про це повідомляє: Простір Єдності Пологівського […]

06.11.2022

Вісім місяців триває війна, яка руйнує нашу країну, руйнує наше майбутнє, руйнує наші життя… Чи, може, не всіх? Чи, може, знайома з сусідньої вулиці, не являючи собою нічого особливого, нормально […]

06.11.2022

Вже 3 листопада Верховна Рада підтримала проєкт Державного бюджету на 2023 рік у другому читанні. За ним розмір мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму з 1 січня становитиме 6700 грн та […]

12.08.2022

Виїзд на тимчасово окуповану територію, а також переміщення вантажів (товарів) здійснюється у складі колон через визначений блокпост: с. Кам’янське. Формування колон для виїзду здійснюється на майданчику за адресою: вул. Оріхівське […]

28.07.2022

1 липня Верховна Рада України ухвалила закон щодо особливостей судового провадження у справах про встановлення факту народження або смерті особи в умовах воєнного чи надзвичайного стану та на тимчасово окупованих […]

27.07.2022

Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроєкти, які спрямовані на зміну оподаткування транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України. Йдеться про законопроєкти №7448, №7466, та №7468, які передбачають внесення […]

30.04.2022

Пані війна прийшла до нашої країни, 8 років вона панувала в зоні ООС, але наразі замахнулася на всю Україну. Простягла свої лапи вона й до нашого краю. Читачка надіслала нам […]

11.04.2022

Мурахи шкірою… Поетичний фронт теж існує! Лише вчитайтесь… Це вірші про наш край, про наших бійців, про наших волонтерів, наш народ та ворожу стидобу. Автор Марусій Андрій: * * * […]

08.04.2022

Додаток “Дія” під час війни кілька разів змінював перелік послуг та опцій. З’явилися нові функції, але водночас й перестали працювати деякі старі, через зупинку діяльності певних відомств та організацій. Та […]

07.04.2022

☝️Нагадуємо, де можна нас читати новини від ПІК ❇️ САЙТ: https://p-i-k.zp.ua/ ❇️ Вайбер: ♦️ ПІК-новини: https://invite.viber.com/?g2=AQABBqLmrkcVkElnJPkau8CdsFM7vg6zOjjYTWCeaUDvl1D48tRLkQNUIHawiKvx ♦️ ПІК-Запоріжжя: https://invite.viber.com/?g2=AQBlFCKu13V1f05EGIlIkfCqOLkk23Qnw1HIkphoQ5vYam9%2FnH6fmGzdb6pnUOH3 ♦️ ПІК-Мелітополь: https://invite.viber.com/?g2=AQBKhbd6VfUgs05D9%2FTG%2Fr6rIWnxtBOI3CK33wKLkbHscumIC4aNZatSfFgPAhz5 ❇️ Фейсбук: ♦️ ПІК-новини: сторінка https://www.facebook.com/PIKnoviniZP ♦️ Група […]

06.04.2022

У Нацполіції запрацювала телефонна «гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф в Україні Відтепер рідні загиблих від рук окупантів можуть звернутися за консультаціями та роз‘ясненнями щодо процедури їх […]