З 1 ЖОВТНЯ РОЗПОЧАВСЯ ОСІННІЙ ПРИЗОВ. Що зобов’язаний зробити пологівський призовник?

Опубліковано в 15:47 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    601

У цьому році, осінній призов відрізняється від попередніх років. Він триватиме три місяці – до 30 грудня.

Для новобранців строк військової служби складе 18 місяців, а для осыб з вищою освітою – до 12 місяців. У цьому році, до Лав Збройних сил України набирають юнаків віком від 20 і до 27 років. З 18 років можна піти служити тільки за власним бажанням і тільки на контракт.

На військову службу планують залучати у Держспецслужбу транспорту, в Держприкордонслужбу і в Національну гвардію. В Генштабі запевняють, що відправляти строковиків до зони ООС не будуть. Потрапити на службу на Донбас новобранці зможуть за власним бажанням і на контракті (чоловіки від 18 до 60 років і жінки від 18 до 50 років за умови відсутності судимості).

– Восени 2018 року, призову підлягають 416 жителів Пологівського району, із них отримають відстрочку згідно Указу Президента (18-20 років) – 108 осіб, і 308 – підлягають виклику (20-27 років + розшук). Наразі, у довготривалому розшуку знаходяться 149 пологівців. – зазначає військовий комісар Пологівського РВК, підполковник Олександр Манжос.

Основна кількість призовників, які не являються до військкомату – жителі сільської місцевості.

Виконання планових показників по призову на строкову службу у Пологівському районі становить – 37 %. До відома: у Токмацькому РВК – 71 %, Оріхівському – 70
%, Гуляйпільському – 75%, Більмацько-Розівському – 56,5 %.

Згідно закону, після отримання повістки призовники зобов’язані з’явитися у військомат у зазначений термін. З початку нового призову, на явку дається 10 днів. Неотримання повістки не є підставою для ігнорування призову.

Для громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Залишити відповідь