З 9 квітня – “Червона зона”. Усі обмеження та заборони у Запорізькій області

Опубліковано в 8:09 Актуально, Важливі, Новини, У регіоні    3 572

Запорізька область потрапила в «червону» карантинну зону. Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов в Telegram-каналі.

Державна комісія вирішила встановити:
– з 00 години 00 хвилин 09 квітня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької та Хмельницької областях. Також застосувати на території Запорізької та Хмельницької областей обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

Дане рішення прийняли на позачерговій комісії з питань ТЕБ ​​та НС.

Обласний показник захворюванності впродовж останніх двох тижнів збільшився в 1,6 рази — з 247,7 на 100 тис. населення 23 березня до 408,6 на 100 тис. населення 5 квітня.

Перевищують середньообласний рівень показники в Більмацькому (на 48,69%), Пологівському (на 65,61%), Чернігівському (на 83,7%) районах та в Запоріжжі (на 34,86%).

На території Запорізької області буде заборонено працювати закладам харчування, кінотеатрам, театрам, ТРЦ, ринкам, спортивним залам, непродовольчим ринкам.

Дозволяється робота: банків, аптек, заправок, ветклінік, продовольчих магазинів.

Що з транспортом?

На даний час відомо, що працювати громадський транспорт буде. Але до тих пір, поки регіональна комісія з питань ТЕБ ​​та НС офіційно не заборонить роботу громадського транспорту, він продовжить працювати в звичному режимі..

Нагадаємо, що раніше в «червоній» зоні була заборонена робота громадського транспорту. 22-го березня цей пункт підкоригували. Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що рішення про роботу автотранспорту і залізниці повинні приймати окремо регіональні комісії з ТЕБ та НС.

Коментарів: 6

Залишити відповідь