З березня в Україні зросте допомога по безробіттю

Опубліковано в 15:30 В Україні, Важливі, Новини    387

Безробітним українцям з березня платитимуть більше – мінімальний розмір такої допомоги для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, зросте на 170 гривень – до 1800 грн. Про це УНН повідомили у пресслужбі Державного центру зайнятості.

“Правлінням Фонду ухвалено рішення про підвищення з 1 березня 2020 року мінімального розміру допомоги по безробіттю. Для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено до 1 800 гривень”, – вказали у службі.

Для осіб, виплати яким призначаються без урахування заробітної плати та страхового стажу, як зазначається, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено до 650 гривень.

Додамо, з 1 січня 2019 року безробітним застрахованим особам, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж 6 місяців, мінімальний розмір допомоги по безробіттю становить 1630 грн. Безробітним застрахованим особам, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить менше 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених п. 3, 4, 7 і 8 ст. 40, ст. 41 і ст. 45 КЗпП, допомога встановлюється у розмірі 610 грн.

Нагадаємо, кількість безробітного населення за 9 місяців 2019 року в Україні становила 1,5 млн осіб.

Джерело: УНН

Залишити відповідь