З чого почався новий навчальний рік на Пологівщині

Опубліковано в 14:38 Новини, У районі    574

1 вересня в усіх навчальних закладах району відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

На урочистих шкільних лінійках за участю представників влади і громадськості учнів, їх батьків та вчителів вітали із Днем знань, зі святом Першого дзвоника, з початком нового 2017/2018 року, бажали сил, здоров’я, волі й успіхів на шляху до високих досягнень у навчанні.

Окремої уваги традиційно були удостоєні першокласники та майбутні випускники шкіл району, яких задіяли у цікавій виховній програмі лінійки.

Під час урочистостей хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих героїв, що відстоювали європейські демократичні цінності під час Революції Гідності, захищали незалежність України, її суверенітет та територіальну цілісність у зоні проведення АТО.

Для усіх школярів району класоводами та класними керівниками за участю учасників АТО, учителів історії, батьківського активу, представників ветеранських, волонтерських громадських організацій району в рамках євроінтеграційних процесів в Україні проведено патріотичний Перший урок «Європа – наш цивілізаційний вибір» відповідно до вікових категорій: «Україна на карті Європи» (1-4 кл.), «Я – громадянин України – європейської країни» (5-9 кл.), «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну» (10-11 кл.).

Голова райдержадміністрації Артур Крупський відвідав Пологівську гімназію «Основа»: керівник району привітав учнів, їх батьків та вчителів з Днем знань, зі святом Першого дзвоника, з початком нового навчального року та побажав усім мирного неба над Україною, квітучого європейського майбутнього, задоволення від навчання та високих досягнень.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь