З чим пологівці прийшли до депутатів?

Опубліковано в 14:08 Новини, У районі    454

Спілкування в окрузі робить роботу обласного депутата більш системною і ґрунтовною, саме тому депутати Запорізької обласної ради Андрій Чеберко та Олег Закарлюка, що закріплені за територією Пологівського району, щомісяця, у другу середу, проводять особисті прийоми громадян в приміщенні Пологівської районної ради.

Так, 11 жовтня поточного року депутати провели щомісячний особистий прийом громадян. До депутатів звернулося 21 особа. Порушені питання відвідувачами в більшості стосувалися надання адресної грошової допомоги на проведення операцій та лікування, придбання ліків. Люди зверталися і з проханням посприяти в оформлені документів, у працевлаштуванні та облаштуванні пішохідної доріжки, а також у виділенні коштів для ремонту даху, будинку, придбання вугілля.

Обласні депутати після спілкування з громадянами наголосили на тому, що кожне звернення не залишиться без уваги, і по кожному з них прийматимуться відповідні рішення. Якщо це матеріальна допомога, то буде опрацьований відповідний пакет документів, якщо ж це стосувалося рекомендацій, то кожному в індивідуальному порядку були надані роз’яснення.

Цього ж дня, депутати Пологівської районної ради проводили особисті прийоми громадян на закріплених територіях в приміщеннях міської та сільських рад, ЦКД «Гірник». Депутати, поспілкувавшись з кожною людиною, не залишили поза увагою всі проблемні питання.

Залишити відповідь