З чим прийшли пологівці до депутатів?

Опубліковано в 18:12 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    267

У середу, 11 квітня, депутати Пологівської районної ради провели прийоми громадян на закріплених територіях у приміщеннях сільських рад, Пологівської міської ради, ЦКД «Гірник».

Під час прийому до народних обранців звернулися мешканці району з різноманітними життєвими проблемами й потребами. Порушені питання стосувалися матеріальної допомоги на проведення операцій та лікування, на розв’язання соціально-побутових проблем тощо.

Гамірно розпочався ранок і в Тарасівській сільській раді, адже з самого ранку прийшли жителі на зустріч з депутатом районної ради Терен Т.М. Різні питання підіймали жителі села: і відсутність доріг на м. Токмак та м. Мелітополь, і проблематичні доїзди до райцентру, і не вдоволення роботою поліції, і високими цінами на вугілля. 14 громадян потребували надання матеріальної допомоги, для вирішення складних життєвих обставин. Всі звернення громадян взяті на контроль та будуть розглянуті найближчим часом.

З усіма громадянами депутати поспілкувалися, вислухали існуючі проблеми та підготували відповідні пакети документів для надання адресної грошової допомоги в установленому порядку.

Цього ж дня у приміщенні районної ради особистий прийом громадян провела помічник депутата Запорізької обласної ради Олега Закарлюки Тетяна Яковенко. Місцеві мешканці звернулися з проханням допомогти у вирішенні низки життєво важливих питань, особливо тих, які стосуються матеріальної допомоги на лікування. Всі звернення пологівців було зафіксовано помічником депутата та взято під його особистий контроль.

Залишити відповідь