З чим звернулись пологівці на “Розумне місто” протягом липня

Опубліковано в 18:28 Новини, У Пологах    359

 

За липень місяць 2017 року загалом по місту Пологи, через систему «Розумне місто» зареєстровано 7 заявок-звернень громадян щодо усунення наявних дефектів в роботі ЖКГ.

Найпопулярніші проблеми, які бентежать пологівців, це: бур`яни на дитячих майданчиках, відсутність освітлення у під`їздах та на прибудинковій території, незадовільний стан дорожнього покриття, відсутність освітлення на вулицях.

Деякі заявки було подано повторно. Судячи із статусу тих, що подавались у червні місяці, – всі вони виконані, тож, варто сподіватися, що невдовзі будуть виконані й всі інші.

Шановні читачі, будьте пильні та повідомляйте про наявні проблеми в органи державної влади через електронну систему «Розумне місто».

Зробимо наше місто кращим разом!

Нагадуємо, доступ до системи «Розумне місто» можна отримати за наступним посиланням: https://rozumnemisto.org/. Далі, необхідно виконати пошук своєї громади або міста. Отримавши результат, користувач в змозі подати електронну петицію або заявку на усунення дефектів в роботі ЖКГ, ознайомитися зі станом розгляду наявних петицій, та тих, стосовно яких виконуються рішення.

Автор: Єгор Курносов

Залишити відповідь