З Днем янгола, Ольги!

Опубліковано в 12:12 Актуально    446

24 липня прийнято вітати всіх жінок на ім’я Ольга, адже саме сьогодні їхній день янгола.

24 липня Православна Церква відзначає пам’ять святої рівноапостольної княгині Ольги, яка першою серед правителів Київської Русі прийняла християнство.

 Походження імені Ольга

Це українське, слов’янське, православне, католицьке ім’я, яке дуже поширене в Україні. Раніше запозичене зі скандинавських мов, а точніше утворене від імені Хельга (Хельгла), що в перекладі означає «свята», «священна», «світла», «ясна», «мудра», «фатальна». Також вважається, що ім’я Ольга є жіночою формою чоловічого імені Олег.

Ім’я Ольга дуже популярне не тільки в Україні, але і в Європі. На інших континентах теж можна зустріти власниць цього імені — Бразилія, Аргентина. Але в цих країнах ім’я вимовляють, найчастіше, як Хельга.

Риси характеру володарок імені

Основні риси характеру дівчини на ім’я Ольга — це сильна воля, інтелект і велика працездатність. Вона вперто йде до мети, не помічаючи проблем навколо себе. Для Ольги небезпечно не реалізовувати свої таланти.

Ольга прагне бути незалежною у всьому. Вона немов борець, володіє важким, але сильним характером. Будьте впевнені, що те, що опинилося в руках у Ольги, вона так просто не відпустить. За свою «здобич» дівчина бореться до останнього.

В дитинстві

У шкільні роки Оля серйозна і вдумлива, може заплакати від образи, але не позбавлена впертості. Не варто чекати від неї вибачень і прохань про прощення навіть тоді, коли вона дійсно винна. Успіхів у навчанні особливих немає, але і від шкільної програми дівчинка не відстає. Проблем з нею в школі не буде. Спокійна, у неї не буває сварок з однолітками, а вчителі задоволені її поведінкою і успіхами.

Дорослішаючи, Оля демонструє протилежну поведінку – вона прагне головувати в своєму оточенні. Дівчина, як і в дитинстві, серйозна і дуже ранима. Ольга дуже сувора до себе, як і самолюбна водночас. Інколи у неї може виникати почуття заздрощів, яких Ольга дуже соромиться, і загладжуючи їх добрими вчинками.

В суспільстві

Ользі властиво уважно стежити за своєю зовнішністю, ретельно підбирати свій гардероб. Вона не любить порад оточуючих. Тих же, хто на її думку знають менше, ніж вона, Оля ставить нижче себе, що дуже помітно при спілкуванні з нею. У цьому Ольга, на жаль, досить обмежена.

Як наслідок, Ользі характерно лицемірство. З «вигідними» для себе людьми вона буде коректна і люб’язна, а з тим, хто залежить від неї, вона, навпаки, буде триматися зарозуміло і грубувато. Ольга постійно аналізує свої вчинки і почуття. Вона заздрить тим знайомим, хто досяг успіху більше її, але в дружбі залишається вірна.

Для сім’ї Ольга — подарунок

Вона прекрасно готує, завжди вірна чоловікові. Ольга — любить плітки і має схильність до авантюр. Недарма серед аферисток і «фатальних» жінок так багато дам з цим ім’ям. Ольга може бути дуже злою або мстивою в хвилини сильних емоцій. Хоча контролю над собою не втратить. Іноді сильний характер Ольги знаходить вихід в фанатичною прихильності до чого-небудь або кому-небудь.

У відносинах з протилежною статтю Ольга залишається високоморальної натурою. Вона не прощає помилок і може виявитися вельми злопам’ятною. Дівчина до останнього буде з’ясовувати справжню причину її і чужих бід, а потім намагатиметься сприятливо впливати на джерело нещасть, діючи в ім’я загального блага.

Ольга не дозволяє втручатися нікому в своє особисте життя. Перше кохання найчастіше веде до заміжжя, але, якщо цього не відбувається, то Ольга довго переживає розставання. У цієї дівчини страждання і любов завжди йдуть пліч-о-пліч. Також і дуже близькі стосунки для неї не віддільні від любові.

Численних шанувальників Ольга завжди буде порівнювати зі своїм першим чоловіком. Найчастіше все вони будуть програвати. У підсумку Ольга довго не вийде заміж. Лідерства в родині Ольга не жадає, але спілкування з нею може здатися важким через сили її характеру і самобутності. Чоловікові слід пам’ятати, що Ольга дуже ревнива і добре відчуває нещирість в любові. Помста з її боку не змусить себе чекати.

На роботі

Свою пристрасть Ольга задовольняє в роботі, яка стає для неї захистом від навколишнього світу або викликом йому ж. Ольга не бажає грати на роботі другорядну роль. Вона може бути і лікарем, і громадським діячем, і керівником. Ользі властиво загострене почуття відповідальності. У будь-якій сфері дівчина досягає  помітних успіхів, але для більшого їй не вистачить наполегливості і твердості у вчинках.

Так чи інакше, Ольга швидко стає авторитетом для оточуючих. Колеги з деякою боязкістю дивляться на неї, але цінують, адже сила і завзятість Ольги допомагають долати труднощі всьому колективу.

Сумісність з іменами: Олександр, Олексій, Андрій, Антон, Артем, Володимир, Дмитро, Євген, Максим, Михайло, Олег, Павло, Сергій, Едуард, Юрій, Ігор, Микита,Тихон

Ольга святкує іменини 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 11 липня, 17 липня, 24 липня, 23 листопада.

Новинний Портал ПІК вітає всіх пологівчанок на імя Ольга. Бажаємо бути собою, мислити позитивно та креативно, міцного здоровя вам і вашим родинам. Памятайте – ви прекрасні!

Залишити відповідь