З понеділка у Пологах їздитимуть лише спецмаршрути (СПИСОК пасажирів)

Опубліковано в 14:00 Важливі, Новини, У Пологах    1 677

Постанова Кабінету Міністрів України №255, яку затверджено 2 квітня, наклала заборону на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема, пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.

Випереджаючи ситуацію, в Пологівській міській раді протягом останніх тижнів тривала робота з організації спецрейсів для працівників тих підприємств, установ та організацій, які в умовах посиленого карантину повинні будуть продовжувати свою роботу. Були обговорені маршрути, зібрані списки осіб, які потребують перевезення в зазначених умовах, згідно із законодавством.

Спецмаршрути починають діяти з понеділка, 6 квітня.

Вартість проїзду 6 гривень, які і на звичному рейсі.

При собі пологівцям слід мати документ, який підтверджує особу, адже кожен водій матиме список осіб свого спецрейсу.

Зупинятиметься перевізник на кожній зупинці згідно свого маршруту.

Ті підприємства, установи та організації, працівники яких продовжують роботу в умовах карантину, потребують підвезення, і які ще не звернулися з даним питанням до міської ради, ще мають змогу надати списки своїх працівників.

Міською радою було заплановано організувати спецрейси і для пенсіонерів, однак, дана категорія населення не прописана в останній постанові Кабміну, як та, для якої має буде організоване спеціальне підвезення. Це не дозволяє міській раді організувати спеціальні рейси для пологівців літнього віку.

Маршрути, час відправлення, списки осіб можна переглянути нижче в додатках.

Список пасажирів . Магістральна 572.docx

Список пасажирів . Східна.docx

Список пасажирів Дружба.docx

Список пасажирів с. Інженерне.docx

Залишити відповідь