За добу бійці ДСНС врятували зі снігового полону 23 людини та вивільнили 11 автомобілей

Опубліковано в 17:44 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Цікаво та корисно    518

За інфрмацією прес-служби ГУ ДСНС України в Запорізькій області, протягом останньої доби підрозділи ГУ ДСНС залучалися 4 рази для надання допомоги внаслідок несприятливих погодних умов. Всього рятувальники вивільнили зі снігового полону 11 автомобілів та врятували 23 людини, які потребували допомоги. На щастя, ніхто не постраждав.

Всього для надання допомоги залучалося 4 одиниці спецтехніки та 12 рятувальників.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно із Управлінням патрульної поліції Запорізької області звертається до водіїв та пасажирів, з проханням утриматись від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням. Водіям рекомендується укомплектувати транспортний засіб сніговою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі.

Також під час руху рекомендується неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, не забувати про паски безпеки, дотримуватися безпечної швидкості та дистанції, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). Також наголошується на тому, що не варто ризикувати своїм життям, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому автомобілі.

Водії вантажівок мають звернути особливу увагу на те, що при виборі маршруту руху, пріоритет бажано надавати найбільш проїзним трасам обласного значення. Також треба заздалегідь скоригувати маршрути свого руху, та бути напоготові перечекати негоду на спеціально відведених для цього майданчиках.

В період сильних снігопадів також потрібно прибирати власний транспорт з вулиць, щоб не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту.

Залишити відповідь