За добу поліцейські провели понад 2 000 перевірок пасажирських перевезень

Опубліковано в 8:35 В Україні, Важливі, Новини, У регіоні    839

Впродовж 21 жовтня на території держави рейдові групи здійснили понад 2 тисячі перевірок регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень міжобласного сполучення. Правоохоронці перевіряли наявність у пасажирів та водіїв документів, які підтверджують COVID-безпечність.

Загалом, на автотранспорті проведено понад 1800 рейдів, а на залізничних вокзалах – майже 200. За виявленими фактами порушень на перевізників складено 10 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адмінматеріали для прийняття рішення будуть передані до суду. Передбачене покарання для юридичних осіб – штраф у розмірі 34-170 тисяч гривень.

Із загальної кількості адмінпротоколів 4 складено в Чернівецькій області, 3 – у Чернігівській, по 1 – у Дніпропетровській, Львівській та Херсонській областях. Усі порушення зафіксовані під час пасажирських перевезень автотранспортом.

Відзначимо, що у Запоріжжі на центральному автовокзалі патрульні у складі мобільної групи також перевіряли наявність у пасажирів та водіїв документів, які підтверджують COVID-безпечність. Про те, скільки виявили порушень, не повідомляється.

Нагадаємо, що з 21 жовтня здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні дозволені за наявності:
🔗документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
🔗міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
🔗негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.
Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

1 коментар на “За добу поліцейські провели понад 2 000 перевірок пасажирських перевезень

 • Крім того що вся оця метушня противозаконна, вона й ще не несе някої користі у плані захисту здоров’я та скорочення масштабів “пандемії”.
  Давайте звернемося за прикладом до справді продвинутих у медицині країн, де вакцинована більшість населення:
  Новини з вакцинованого більше чим 90% Ізраїлю, про те що вони там знову ′′ хворі ′′ новими штамами вже викливають оскомину. Тому давайте звернемося до новин з Ірландії – країни з 92 % вакцинованих дорослих!
  Повідомляєтся, що в Ірландії спостерігається найбільший спалах Covid після пандемії. Що це таке – запитають прихильники вакцинації?
  Є дві відповіді:
  Перша – застуда завжди була і завжди буде. Застудою завжди хворіли і хворітимемо. Нічого незвичайного в житті не відбувається. Раніше хворих просто не примушували тестуватися – тому статистики не було. Нерозумна паніка роздута заради фармацевтичних компаній!
  Друга – вакцини марні! Коронавірусів так багато і вони мутують так часто, що від них неможливо створити жодної більш-менш ефективної вакцини. У всі часи SARS, спричинені коронавірусами, становили п’яту частину всіх САРів. Завжди так було і завжди буде. Вівценуватися від коронавірусу – це все одно, що дати відсіч мухам, щоб врятувати планету.
  Мораль: Примусова масова вакцинація безглузда. Якщо, звичайно, ви не власник вакцинної фабрики. )

Залишити відповідь