За минулий тиждень на Пологівщині сталось 6 крадіжок

Опубліковано в 11:14 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    759

У період з 14.01.19 по 21.01.19 до Пологівського відділу поліції надійшло 145 заяв і повідомлень із яких 15 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР). Особу злочинця встановлено по 10 заявам та повідомленням.

Крім цього за вказаний період складено 65 адміністративних протоколи, а саме по лінії БДР – 50, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 15 адміністративних протоколи.

З числа кримінальних правопорушень зареєстровано 6 фактів крадіжки з яких по 2 встановлено особу правопорушника, проводяться заходи щодо доведення причетності до вчинення злочину та встановлення правопорушників по іншим.

1-факт злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, триває досудове розслідування.

1-факт порубки дерев, так 18 січня працівниками СРПП під час патрулювання затримано громадянина 1968 р.н., який на власному мотоциклі перевозив  спиляні дерева. У зв’язку з малозначністю чоловіка буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також, працівниками СРПП під час патрулювання по «гарячих слідах» затримано  громадянина 1988 р.н., який вчинив розкрадання двох кутників з опори. Проводяться слідчі дії, чоловіка буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

Зареєстровано 1 повідомлення про неповернення додому неповнолітньої дівчини. Працівниками карного розшуку протягом доби дівчину розшукано, стосовно дівчини правопорушень вчинено не було.

Постійно відділом поліції вживаються заходи щодо виявлення та припинення фактів функціонування пунктів прийому металобрухту та залів грального бізнесу, недопущення росту злочинності на вулицях та інших громадських місцях.

Кожного четверга здійснюється відвідування населених пунктів на території оперативного обслуговування, щодо проведення особистого прийому громадян. 24 січня прийом буде проводитися у приміщенні Басанської сільської ради з 15:00 по 16:00 годину.

Інформує: Пологівський відділ поліції

Залишити відповідь