За непристебнутий ремінь – штраф 850 грн

Опубліковано в 15:25 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    384

Депутат Гопко внесла законопроект на збільшення штрафів

У разі ухвалення внесеного до парламенту законопроекту №8492 перевіряти ремені безпеки в автомобілях будуть за допомогою відеофіксаторів. Про це повідомила одна з авторів законопроекту, народний депутат Ганна Гопко, передає кореспондент РБК-Україна.

“Як мають перевіряти? Це буде українська поліція, відеофіксатори. Я думаю, що навіть інформаційний просвітницький ефект від цього закону сприятиме зменшенню ДТП. Якщо подивитись, то через підвищення штрафів ми бачимо зменшення кількості ДТП впродовж першого року після вступу у дію цього закону. Але якщо ми все одно побачимо, скільки людей гине у ДТП через відсутність ременя безпеки, проаналізуємо, то це – важливий захід, який рятує життя. Це один з ефективних механізмів”, – зазначила парламентар.

Нагадаємо, У Верховній раді зареєстрували законопроект, який передбачає збільшення штрафів за ігнорування ременів безпеки з 51 до 850 грн.

1 коментар на “За непристебнутий ремінь – штраф 850 грн

  • маразматики! основная ваша цель, денег накосить! В городах при авариях как правило битые бампера,капоты,крылья и багажники, и водители без травм как пристегнутые так и не пристегнутые! А на трассе при аварии на высоких скоростях до лампочки ремень

Залишити відповідь