За підрив моста в Оріхівському районі судили кухаря “Востока”

Опубліковано в 12:01 Важливі, Новини, У регіоні    310

Днями, вирок почув черговий обвинувачений в підриві опори залізничного мосту поблизу Оріхова, що сталось 24 червня 2014 року.

Так, колегія суддів Токмацького райсуду розглянула справу за скоєння диверсії і підготовці до іншого теракту особами, причетними до “ДНР”, на території декількох районів Запорізької області.

Цього разу, підсудним виявився мешканець Оріхова. За його словами, він хворий на гепатит С, навесні 2014 відправився на лікування в Донецьк, де до того ж жив його брат. Там він познайомився з бойовиком “ДНР” на прізвисько “Мексиканець”, який завербував його для роботи кухарем. Надалі, будучи озброєним АК-74, брав участь у зазначеній терористичної організації, а саме відповідав за харчове забезпечення членів батальйону «Восток», а також брав участь в диверсійній групі.

Нагадаємо, 24 червня 2014 обвинувачений безпосередньо брав участь в операції по підриву Оріхівського моста разом з ще п’ятьма “колегами”. В результаті, Придніпровській залізниці було завдано матеріальних збитків на суму 964 175 грн.

8 липня 2014 співробітники СБУ затримали членів диверсійної групи, які готувалися здійснити ще ряд вибухів на залізниці.

Токмацький райсуд визнав жителя області винним відразу за 5 статтями КК України: ст. 113 (диверсія), ч.3 ст.15 ст.113, ст. 258-3 створення терористичної організації), ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) та 263-1 (незаконне виготовлення і ремонт зброї). Диверсанта засудили до 11 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Джерело: ipnews.in.ua

Залишити відповідь