За півроку більше 900 пологівців знайшли роботу, ще у пошуках – 742

Опубліковано в 17:07 Новини    240

Завдяки впровадженню інституту кар’єрних радників за сприяння Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості протягом І півріччя 2019 року більше 900 громадян знайшли роботу.

Сьогодні служба зайнятості на ринку соціальних послуг впевнено впроваджує новації, працює, реалізовуючи основні завдання  соціального захисту населення від безробіття. Збудована роками система соціального партнерства забезпечує ефективність надання соціальних послуг населенню та роботодавцям відповідно до викликів сучасності.

Завдяки розмежуванню функцій реєстрації та консультування, а також  запровадженню посад «кар’єрних радників» з’явилася можливість більше часу приділяти кожному клієнту на принципах взаємних обов’язків. Шляхом анкетування визначається потенціал працевлаштування та мотивація до працевлаштування кожного безробітного. Потім обов’язково розробляється індивідуальний план працевлаштування відповідно до профілю з метою допомогти клієнтам максимально збільшити свій потенціал і врівноважити поривання та можливості з наявними варіантами. Виконуючи заплановані заходи безробітні та шукачі роботи більш активно шукають роботу. А вразливим на ринку праці групам населення, які мають проблеми, що унеможливлюють працевлаштування, пропонуються послуги соціального супроводу при працевлаштуванні та після працевлаштування за підходом кейс-менеджмент.

Таким чином, протягом січня-червня 2019 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 1,8 тис. безробітних, які перебували на обліку в Пологівській районній філії Запорізького ОЦЗ, що на 1,6 % менше минулорічного показника.

За сприяння районної філії протягом січня-червня 2019 року 905 осіб знайшли роботу, в тому числі 286 осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 11 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 3 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 78 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 435 безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 липня 2019 року на обліку в Пологівській районній філії перебувало 742 безробітних.

1 коментар на “За півроку більше 900 пологівців знайшли роботу, ще у пошуках – 742

  • Більше віриться цій інформаціїї :

    Кількість трудових мігрантів з України до Польщі з 2014 року зросла уп’ятеро: з понад 300 тисяч до приблизно півтора мільйона. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповіла керівник консульського відділу Посольства України в Польщі Світлана Криса.

Залишити відповідь