За півроку на Пологівщині 6 нещасних випадків, 1 – смертельний

Опубліковано в 13:12 Важливі, Новини, У районі    608

18 липня, під головуванням  заступника  голови  Пологівської районної  державної  адміністрації  Ірини Півень відбулося нарада, на  якій була розглянута  інформація  «Про  стан  та причини   виробничого  травматизму».

За інформацією Пологівського відділення управління виконавчої  дирекції  Фонду  соціального страхування у Запорізькій  області  від роботодавців Пологівського району протягом І півріччя 2019 року надійшло 6 повідомлень про нещасні  випадки, у тому числі про 1 випадок зі смертельним наслідком.

За результатами   проведених розслідувань,  2 нещасних  випадки  визнані пов’язаними з  виробництвом та страховими, а 4 випадки – не пов’язані з  виробництвом. Як основними так і  супутніми  причинами  нещасних випадків на  виробництві стали   організаційні причини, а саме: не виконання вимог інструкцій з охорони праці  працівниками та  керівниками робіт.  Потерпілі одужали та приступили  до  роботи.

Управління соціального  захисту населення райдержадміністрації інформувало  про  проведену роботу  по  виконанню Комплексного плану  заходів щодо  поліпшення стану  безпеки, гігієни праці та  виробничого середовища на 2019-2023 роки, яка була спрямована на підвищення ефективності системи управління охороною праці та  сприяння  розвитку  соціального   діалогу.

Повідомляється на сайті Пологівської РДА

 


Читайте ПІК у фейсбуктелеграмвайбер

Залишити відповідь