Заборгованість по ЄСВ на Пологівщині зменшилась

Опубліковано в 16:07 Важливі, Новини, У районі    282

10 січня відбулося засідання  районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні заслухано інформацію  про стан погашення заборгованості із заробітної плати в Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України». За оперативними даними, станом на 01.01.2019 року   заборгованість склала  215,6  тис.грн. 26 працівникам. Керівником складений графік погашення цієї заборгованості до 01.04.2019 року.

Заслухано керівників Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізької області та  Пологівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області, які повідомили про те, що заборгованість по єдиному соціальному внеску в січні 2019 року, станом на 10.01.2019 року,  зменшилась на 15,0 тис.грн. по 7 боржникам. Вимоги про погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску та з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України на суму 680 тис.грн.  знаходяться на виконанні у відділі державної виконавчої служби Пологівського районного управління  юстиції Запорізької області.

За результатами обговорення прийняте рішення:  керівнику Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України»  забезпечити виконання графіку погашення заборгованості з заробітної плати на 2019 рік .

Пологівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області разом з Пологівською  ОДПІ  ГУ ДФС у Запорізькій області продовжити роботу з боржниками та проводити роз’яснювальну роботу щодо погашення заборгованість по єдиному соціальному внеску.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь