Заходи до Дня захисника у Пологах: святкові привітання, мітинг, відкриття кінофестивалю (ФОТО)

Опубліковано в 16:01 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    502

Ми славу співаєм Героям країни

Воїнам світла – Захисникам України,

Що мужньо боронять нас від супостата,

Ні танком, ні градом Вас не злякати.

Всім тим, що життя не шкодують віддати –

Низький Вам уклін і велика подяка!

Сьогодні, у залі засідань Пологівської райради відбулись урочистості, присвячені Дню захисника України.

День Захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, тож урочистості у Пологах мали потрійний характер.

Присутні вшанували всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, які вели смертельний двобій із нацизмом в роки ІІ Світової війни,  до молоді, яка лише нещодавно одягнула військову форму.

Привітання, подяки, і побажання на честь усіх наших захисників лунали від імені голови Пологівської РДА Артура Крупського, голови райради Олександра Покутнього, міського голови Юрія Коноваленка, представника Пологівської районної організації ветеранів України, учасника ІІ Світової війни Миколи Солодкого, керівника Центру допомоги учасникам АТО Валерія Орловського.

Свої виступи винуватцям свята подарували: дитячий зразковий хореографічний ансамбль «Золотий ключик», Г. Гуліашвілі, К. Карпій, А.Приходько, Н.Титюк, хореографічний колектив ДШМ.

Після урочистої частини, усі її учасники вирушили до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, де відбувся мітинг “Воля дорожча за життя”. Голови району виступили зі словами пам’яті про тих, хто віддав за нас життя. Присутні вшанували наших полеглих бійців хвилиною мовчання та покладанням квітів. Вшанували усіх захисників України – захисників минулих сторіч, славних воїнів дружини непоборимого князя Святослава, хоробрих і мужніх лицарів степу – козаків, вояків армії Української народної республіки та повстанських загонів Нестора Івановича Махна, військових Української Повстанської Армії – армії  нескорених, бійців підпілля та армії, які боролися проти нацистської навали та визволяли Україну у часи Другої світової війни, а також – сучасних захисників, і… мертвих, і живих.

Виконуючи свої військові обов`язки на території інших держав загинули наші земляки: Ігор Глущенко, Юрій Фесенко та Леонід Пономаренко. У боротьбі за волю та незалежність нашої держави в районі проведення Антитерористичної операції віддали життя сучасні герої – уродженці Пологівського району: Дмитро Шингур, Роман Соловйов та Артем Корнєв. 

Також, до присутніх з патріотичною промовою звернувся активіст громадської організації «Пологівська самооборона», депутат районної ради Слісаренко Вадим Миколайович. 

Благочинний Пологівського району, священник Єлісей прочитав молитву за наших бійців.

Олена Павловська та Оксана Пелешко виконали душевну пісню-плач «Плакала калина».

Далі, на учасників урочитих заходів чекало відкриття кінофестивалю військово-патріотичного кіно “Позивний “Зеніт””. У пологівському РЦ “Юність” військовими, учнями міських шкіл, представниками РДА, органів місцевого самоврядування було переглянуто Фільм 1.   

   

Залишити відповідь