Запоріжці запускають нову соцмережу

Опубліковано в 13:42 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    738

Як повідомляє Ipnews, сьогодні, 4 грудня, соціальна мережа Selfie, яку розроблено за участі команди з п`яти запоріжців, виходить з beta-тестування.

Команда молодих людей з міста Запоріжжя ініціювала та розробила свою власну соцмережу, роботу над якою було розпочато в червні 2017 року. За час beta-тестування розробники додали можливість прослуховувати аудіо, змінили дизайн та ще багато чого.

Соціальна мережа Selfie позиціонується як ресурс для спілкування з друзями та близькими, а також обміну інформацією. Технологія з музичною платформою, яку застосували розробники, дозволяє прослуховування аудіо в обхід авторських прав, але за умови переходу в нову вкладку браузера. На сайт завантажується музика через ресурс YouTube, також можна буде переглядати відео кліпи. Музична платформа має багато функцій: аудіо можна додавати в окремі альбоми, створювати власні плейлисти тощо. Запуск музичної платформи анонсовано на 5 грудня.

Також було змінено дизайн: аватар, ім`я, кнопка для підписки винесені в окреме вікно; розділ «Сторінки» перейменовано в «Спільноти»; створено стрічку новин.

Офіційною мовою соцмережі за промовчуванням є українська. Також доступні російська та англійська мови.

Ми щиро сподіваємося, що нова соціальна мережа від запорізьких розробників отримає популярність серед українців, та стане першим національним продуктом, гідним конкурувати з соціальними мережами «Вконтакті», «Однокласники» та «Facebook».

Залишити відповідь