Запорізька область очолила антирейтинг по захворюваності на туберкульоз (ВІДЕО)

Опубліковано в 13:54 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    347

24 березня – Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом


На початок 2019 року, в Пологівському районі знаходиться на обліку в КУ Пологівська ЦРЛ 49 осіб хворі на туберкульоз. Протягом 2018 року було виявлено 14 випадків туберкульозу, з них 11 випадків з відкритою формою. Захворюваність, в порівняні з минулим роком зменшилась в 2 рази.


У 2018-му захворіли 57 запорізьких дітей – це найвищий показник по Україні! Всього в Запорізькій області близько двох тисяч хворих на туберкульоз, і регіон входить в десятку перших по Україні по захворюваності. Про це розповів головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Олександр Тищенко під час візиту першого заступника голови облради Єгора Семенкова.

«Туберкульоз – це інфекційне захворювання. Щоб не захворіти, необхідно вести здоровий спосіб життя, більше перебувати на свіжому повітрі, вживати свіжі овочі та фрукти, калорійні страви. Для профілактики необхідно проходити щорічно флюорографію », – зазначив Олександр Тищенко.

Єгор Семенков погодився, що проблема туберкульозу є актуальною, особливо для Запорізької області.

«Кожен житель Запоріжжя, області, України повинен розуміти, що здоровий спосіб життя – це запорука профілактики захворювання. У зоні ризику люди з ослабленим імунітетом. Тому, здоров’ю слід приділяти увагу. Завданням же влади є виділення достатнього фінансування на установи, в яких обстежують і лікують людей », – вважає перший заступник голови облради.

Залишити відповідь