Запорізька область серед лідерів із покриття території об`єднаними громадами

Опубліковано в 11:30 В Україні, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    279

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації, та відповідно до щомісячного моніторингу, який проводить Мінрегіон України, Запорізька область укотре посіла перше місце в загальнонаціональному рейтингу за покриттям території об’єднаними територіальними громадами – 62,9% загальної площі. До числа лідерів децентралізації також увійшли Житомирська (61,8%), Хмельницька (56,5%), Волинська (56,2%), Дніпропетровська (55,7%) та Чернігівська (55,3%) області.

Таким чином Запорізька область стала однією з шести, щодо яких є підстави для зміни адміністративно-територіального устрою районного рівня. Про це повідомили в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Крім цього, Запорізька область тримає першість за показником  формування об’єднаних громад у межах районів. Дані моніторингу свідчать, що станом на 10.11.18 на території Запорізької області є чотири райони, що повністю покриті громадами. Це: Великобілозерський, Більмацький, Чернігівський та Оріхівський. Варто додати, що в  Хмельницькій  області три райони покриті громадами на 100%, Донецькій та Чернігівській – по два райони,  у Дніпропетровській, Житомирській, Луганській, Одеській, Харківській, Херсонській – по одному.

Позитивним є також той показник, що лише в Запорізькій, Житомирській та Волинській областях немає жодного району, де не  створено  хоча б одну об’єднану територіальну громаду.

Як зазначили в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на сьогодні в Запорізькій області створено 51 громаду. З них у восьми громадах відбудуться вибори в грудні. Тож наразі в області активно триває процес добровільного об’єднання територіальних громад.

Нагадуємо, що вибори до Пологівської об`єднаної територіальної громади відбудуться 23 грудня 2018 року.

1 коментар на “Запорізька область серед лідерів із покриття території об`єднаними громадами

Залишити відповідь