Запорізька область уперше прийме фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

Опубліковано в 11:29 Афіша, Новини, У регіоні    223

У м. Мелітополь 28 жовтня за ініціативи громадської організації «Центр «Побратим» та Мелітопольської міської ради вперше у Запорізькому регіоні відбудеться легендарний фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

Українські бійці заспівають авторські пісні, які вже знає вся країна. Виконавці – військові та волонтери, більшість з них не є професійними музикантами. Їх композиції народилися на передовій, у госпіталях та навіть у полоні. І як зізнаються самі виконавці, пісні їм допомагали вижити й не здатися.

Ідея фестивалю зародилася торік,  тоді фестиваль проводився у Дніпрі та Києві. На сцені першого фестивалю зібралися 20 сольних виконавців і груп з авторськими піснями. Серед них – представники Запорізького краю: солдат із Запоріжжя, який служив у батальйоні «Фенікс» з позивним «Маестро» Олег Сорока та старший сержант із Мелітополя, військовослужбовець 23-ї ОМПБ з позивним «Гамлет» Руслан Давидович.

У рамках фестивалю також відбудеться допрем’єрний показ документального фільму «Січ», виконавцем голової ролі у якому став ветеран АТО, запорізький «кіборг» В’ячеслав Зайцев.

Також запланована благодійна акція зі збору коштів на лікування бійця 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Олександра Осіпова.

Захід відбудеться в палаці культури ім. Т.Г.Шевченка у Мелітополі 28 жовтня. Початок фестивалю о 17:00. За підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля до фестивалю долучиться делегація учасників АТО та родин  загиблих на сході України з м. Запоріжжя.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь