Запорізьку область відвідає делегація з Марокко

Опубліковано в 13:01 Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    253

Підсумки проведення туристичного і курортно-оздоровчого сезону 2017 року Запорізької області були підведені на засіданні регіональної ради з координування туристичної та курортної діяльності при обласній державній адміністрації.

Як повідомили в ЗОДА, незважаючи на проведення антитерористичної операції, Запорізька область в цьому році вперше вийшла на ті туристичні показники, які були ще до війни. Також Запорізький регіон виходить на міжнародний рівень туризму. У квітні 2018 запорізьку землю з ознайомчою екскурсією відвідають жителі Марокко з Африки. Запорізький регіон має всі можливості стати туристичною перлиною, яка буде відома далеко за межами України.

Зараз для задоволення потреб в оздоровленні та відпочинку жителів і гостей Запорізької області на території регіону знаходиться більше 550 закладів тимчасового розміщення, серед яких: 425 баз відпочинку, 32 закладів готельного типу, 27 оздоровчих центрів і комплексів, 21 санаторно-профілактичний заклад, 9 пансіонатів, 25 дитячих таборів. У ряді районів області функціонують садиби сільського (зеленого) туризму – 36 садиб. До послуг відпочиваючих – понад тисячу культурно-дозвільних закладів: театрів, музеїв, заповідників, бібліотек, клубів, а також понад 9000 об’єктів культурної спадщини.

На приморських територіях області діє ряд сучасних розважальних центрів: аква і луна-парки, дельфінарії, зоопарк, акваріум, кінний театр, спортивні та дитячі майданчики тощо. В районах області активно використовуються створені на базі об’єктів природно-заповідного фонду та історико-культурних об’єктів регіону туристично-екскурсійні маршрути. На сьогоднішній день в області діє понад 50 туристично-екскурсійних маршрутів.

Джерело: reporter-ua.com

Залишити відповідь