Заробітчанам потрібно декларувати доходи, щоб отримати субсидію

Опубліковано в 13:05 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    321

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів в інтерв’ю журналістам про необхідність декларування доходів тих українських громадян, які працюють в інших країнах, для забезпечення принципу адресності при призначенні субсидій.

“Пропозиція щодо необхідності декларування доходів викликана питанням розрахунку розміру субсидій, а не з метою їхнього оподаткування. Інакше заробітчани отримують подвійну преференцію у порівнянні з іншими громадянами. Справа в тому, що усі бажаючі отримати субсидію повинні декларувати всі свої доходи: як ті, що вони отримують в Україні, так і ті, що надходять з-за кордону. На практиці відбувається наступне – хто живе і працює в Україні, сплачує податки та ЄСВ, часто не отримує субсидію, оскільки чесно декларує усі доходи (саме за рахунок сплачених цими людьми податків держава надає субсидії громадянам). А ті, хто отримує доходи з-за кордону, як правило, їх не декларують при зверненні за субсидією. У результаті їм субсидія нараховується у більшому розмірі, ніж це могло бути за умови чесного декларування доходів. Це відбувається за рахунок нас з вами – платників податків в Україні”, – пояснив Міністр соціальної політики.

Він також зазначив, що про оподаткування внаслідок декларації доходів отриманих з-за кордону не може йтися, оскільки усі податки з цих доходів були сплачені в державі перебування, а їхнє обкладання податком в Україні було би подвійним оподаткуванням.

“Коли громадянин звертається за субсидією, він зобов’язаний вказати свої доходи, оскільки ці кошти він витрачає на власне споживання. Але якщо він не бажає це робити, то немає жодних проблем – але тоді не потрібно звертатися за субсидією”, – резюмував Андрій Рева.

Джерело: vidomosti-ua.com

1 коментар на “Заробітчанам потрібно декларувати доходи, щоб отримати субсидію

  • Заробітчани й так утиснуті, та обездолені так званою “державою” як називають себе правлячі бариги-олігархи, бо змушені шукати заробітку далеко від батьківщини, натомість а Україні залишаються їхні рідні що не мають змоги працювати фізично – батьки, діти, бабусі, і т.д., і саме вони потребують допомоги – субсидії, бо так звана “держава” обібрала, цих людей до нитки за декілька десятилітть “незалежності” наповнюючи кіпрські, панамські, та інші офшори украденим національним багатством, а тут “здрасьтє” – виходе самі вимітайтеся, ще й забирайте з собою за кордон родичів, бо тут замерзнуть! Таке враження що нехристі цілеспрямовано звільняють українські землі для своїх одноплемінників!

Залишити відповідь