
ЗАРОБИТИ МОЖЕ КОЖЕН: унікальна розробка нашого земляка
Зовнішній світ змінюється дуже швидко – ми не встигаємо за сучасними технологіями і потопаємо у нескінченній кількості непотрібної інформації. Однією з новацій цифрового сьогодення є заробіток на генеруванні криптовалют. Звісно, Інтернет перенасичений шахрайськими додатками та схемами, використовуючи які, зловмисники намагаються потрапити до кишені когось із нас з вами – пересічних користувачів.
Проте сьогодні, ми розповімо вам про безпечний та перевірений спосіб заробітку за допомогою додатку для андроїд-пристроїв, який розроблено нашим земляком – Кравчуком Романом, який народився та жив у с. Тарасівка Пологівського району, а після – переїхав у м. Дніпро.
Поспілкувавшись із Романом, ми поставили йому декілька запитань, для того, щоб детальніше зрозуміти що таке «криптовалюта» та як її заробити.
Романе, де ти проходив навчання?
– Вищу освіту я здобув в Академії митної служби України в місті Дніпро;тепер це – Університет митної справи та фінансів. Навчався на факультеті Інформаційно-керуючих систем та технологій.
Чому ти обрав спеціальність саме у сфері IT?
– Мені ще зі шкільних часів подобалося програмування, хоча в сільській школі його ніхто не викладав. Класі в 10 чи 11 на очі потрапив підручник з програмування на мові Pascal, так я в перше познайомився з алгоритмами і принципами розробки програмного забезпечення. Я спробував написати декілька простих програм і це мені досить сподобалось.
Навчаючись на четвертому курсі університету, я почав працювати так званим фрілансером, шукав в Інтернеті завдання з розробки сайтів та нескладних програм, і брався за їх виконання. Пізніше співпрацював із замовником з Іспанії, розробляючипрограмне забезпечення. Це був мій перший досвід роботи в сфері інформаційних технологій. Я зрозумів, що мені подобається програмувати, та почав розвиватися далі в цьому напрямку.
Що таке криптовалюта, і наскільки перспективним є заробіток за допомогою її генерації?
Криптоваюта – це віртуальна цифрова монета, механізм роботи якої побудований на так званих криптографічних алгоритмах, тому такий вид коштів та операцій з ними захищений законами математики. Криптовалюти мають декілька переваг перед звичайними грошима:
– можна здійснювати перекази коштів в будь яку точку світу без комісій, тобто повністю безкоштовно, і для цього потрібен лише Інтернет;
– перекази криптовалюти в мережі здійснюються повністю децентралізовано тобто, немає жодних посередників, ані банків, ані платіжних систем, які можуть зняти з вас комісію чи заблокувати вашу транзакцію;
– вся історія операцій з монетами зберігається в так званому ланцюзіblockchain, який захищений криптографією та повністю відкритий, тому деякі країни світу інтегрують blockchain технології у владні структури, в цілях боротьби з корупцією;
– «майнити» криптоваюту досить вигідно в тих країнах, де ціна за електроенергію є нижчою – приблизно 0,3$ за 1 кВт. Наприклад найперше місце у світі з видобутку криптовалюти Bitcoinна даний час займає Китай. Україна також в цьому списку не остання. Тому займатися «майнингом» (видобутком) криптовалют в Україні зараз досить вигідно, але для цього потрібні деякі інвестиції на придбання необхідного обладнання. За останній рік ринкова капіталізація всіх криптовают зросла в декілька разів і на даний час спостерігається тренд динамічного зростання.
Чи є законні підстави для вільного заробітку за допомогою програмного забезпеченняі так званих «майнерів»?
– Майнерне є програмним забезпеченням, це – апаратний комплекс, побудований на базі досить потужних графічних відео-карт, чи спеціальних мікропроцесорів, розроблених для видобутку криптовалюти. На даний момент, в Україні немає жодних законів, які б регулювали ринок криптовалюти, тому така діяльність не забороняється. Але слід бути уважним зі сплатою податків. Простий приклад з історії: перший автомобіль з’явився в 1886 році,у 1893 було налагоджено серійне виробництво. А ось перші правила дорожнього руху з’явилися майже через 20 років, після однієї скандальної аварії, в якій постраждала жінка. З цього прикладу ми бачимо, що механізми державного регулювання відстають від сучасних технологій інколи навіть на 20 років.
Скільки часу займає створення спеціального програмного забезпечення?
– Розробка програмного забезпечення є досить складним процесом.Для того, щоб спрогнозувати часові затрати,потрібно здійснити досить глибокий аналіз проекту. Тут складно узагальнити, все залежить від конкретного програмного забезпечення, яке треба розробити.
Додаток BitcoinCrane – це твій авторський доробок, чи результат праці команди спеціалістів?
– До роботи над проектом я залучав декількох спеціалістів які допомагали мені в створенні даного продукту, але основну масу роботи над проектом виконував самостійно. Мета проекту – познайомити користувачів з криптовалютами, допомогти зробити перші кроки щоб відкрити для себе нові горизонти, дізнатися щось нове, розповістипро нові технологіїта почати розвиватися в цьому напрямку. Для досягнення цієї мети, в додатку розроблено систему мотивації користувачів, у вигляді невеликих винагород. Для більш детального ознайомлення можна скористатися посиланнямна сторінку проекту:
http://appbtc.com.ua/?utm_source=p-i-k&utm_medium=post&utm_campaign=pik
Що потрібно для того, щоб почати заробляти на біткоінах вже сьогодні?
– Насправді, Bitcoin не є інструментом для заробітку грошей, це всього лише віртуальна цифрова валюта, яка має досить високу ринкову капіталізацію. Bitcoin несе в собі філософію нової системи світової економіки, дуже високотехнологічної, але має і свої недоліки. Це необхідно зрозуміти в першу чергу. На даний момент існують декілька найбільш розповсюджених методів отримання прибутку на криптовалюті:
– Майнинг – видобування криптовалюти за допомогою спеціального обладнання, так званих«ферм». Таку ферму можна побудувати самостійно на основі графічних відеокарт, або замовити. Для такого виду діяльності слід мати деякі знання в сфері IT;
– Трейдинг – оскільки Bitcoin та інші найбільш відомі криптовалюти: Ethereum, Litecoin, Ripple мають досить високий рівень мінливості, це дає можливість отримувати досить високий прибуток на торгівлі різними криптовалютними парами. Для того щоб почати займатися трейдінгом, необхідно мати стартові інвестиції, а також навчитися мислити системно, аналізуючи різні дані, які можуть допомогти із прогнозуванням;
– інвестиції в криптовалюту, в тому числі – Bitcoin. Наприклад, курс Bitcoin з грудня 2016 року по серпень 2017 року виріс в декілька разів, в кінці 2016 року він коштував 750$, а зараз 3660$. Досить сильно виросла і друга за відомістю у світі криптовалюта Ethereum – з 8,5$ до 309$, за аналогічний період;
– ICO (Initialcoinoffering) – торгівля монетами (токенами). Такі токенигенеруються компаніями, стартапами, які шукають інвестиції для реалізації своїх ідей. Токенє криптовалютним аналогом акцій компаній. Ціна таких токенівзростає, якщо компанія починає досягати своїх цілей. Щоб почати займатися такими інвестиціями, слід навчитися досить добре розбиратися у високотехнологічних стартапах.
Наскільки перспективним є заробіток у сфері генерування криптовалют в Україні?
– Це досить вигідно, оскільки в Украйні відносно низькавартість електроенергії, порівняно з іншими розвиненими країнами світу. Обладнання для видобутку криптовалюти споживає досить велику кількість електроенергії, тому цей показник є досить важливим для майнера. А оскільки курси криптовалют зростають динамічно, можна сказати, що в цьому бізнесі є перспективи. Термін окупності інвестицій в обладнання складає приблизно 7-8 місяців.
На твою думку, чому українські айтішники, які вважаються одними з найкращих у світі, у своїй більшості працюють в закордонних компаніях, і чому в нашій країні не залучають своїх спеціалістів до розробки якісного програмного забезпечення, віддаючи перевагу закордонним аналогам, та не забезпечують їм гідної заробітної платні?
– В Україні дуже мало інвесторів які могли б вкласти кошти в розробку програмних продуктів. Для українських бізнесменів IT є досить ризиковим та складним бізнесом. Ті підприємці, які ризикнули і почали якийсь бізнес-проект,намагаються застосувати свій досвід,здобутий в інших сферах бізнесу, а його не завжди можна застосовувати в ІТ сфері, тому багато проектів не стають успішними. Також,існують проблеми та ризики, пов’язані із непрозорістю законодавства та корупційною складовою, це також погано впливає на збільшенняінвестицій.Саме тому розробники програмного забезпечення воліють працювати в зарубіжних компаніях, де зарплатня набагато вища, завдання сформовані більш точніше,а підхід до вирішення проблем – більш професійний.
Що ти можеш порадити новачкам у сфері заробітку криптовалют?
– Слід розібратися із особливостями технології Blockchain, цікавитися новинами, слідкувати за новаціями уфінансовій сфері, шукати перспективні тренди, цікавитися високотехнологічними стартапами. Також, пораджу багато читати та знайти людей, які вже працюють в цій сфері, і налагодити із ними контакти. Докладаючи більше зусиль, одного разу можна досягти своєї мети.
Ми дякуємо Роману за цікаву інформацію, та обов`язково випробуємо його додаток BitcoinCrane у роботі.
Підводячи підсумки, варто зауважити на тому, що легких засобів заробітку в житті та в мережі Інтернет не існує. Заробити та збільшити власний капітал можливо лише докладаючи зусиль. І, не має особливого значення, яку саме сферу для досягнення успіху обрали ви. Головне – обрати мету, та йти до неї, не зважаючи на будь-які перешкоди. І, будьте певні, одного разу – все вийде!
ЄГОР КУРНОСОВ
Темою цього відео стало дослідження як війна змінює життя людей та їх самих, як особистості. Чи важко кидати все та тікати від російської окупації? Що відчуваєш в цей момент? Скільки […]
Вісім місяців триває війна, яка руйнує нашу країну, руйнує наше майбутнє, руйнує наші життя… Чи, може, не всіх? Чи, може, знайома з сусідньої вулиці, не являючи собою нічого особливого, нормально […]
Вже 3 листопада Верховна Рада підтримала проєкт Державного бюджету на 2023 рік у другому читанні. За ним розмір мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму з 1 січня становитиме 6700 грн та […]
11 жовтня 2021 року Міністерство оборони видало наказ №313, який зобов’язує деяких жінок стати на військовий облік. Йдеться про жінок із професіями, що споріднені з 14 військово-обліковими спеціальностями. Вони зобов’язані стати […]
Військовослужбовець термінової служби НГУ 16 липня з ПЗРК збив крилату ракету, а 17 липня літак окупантів Су-25. Усього на його рахунку 7 уражених цілей росії – 6 літаків і 1 […]
1 липня Верховна Рада України ухвалила закон щодо особливостей судового провадження у справах про встановлення факту народження або смерті особи в умовах воєнного чи надзвичайного стану та на тимчасово окупованих […]
Начальник Марківського відділу УСБУ в Луганській області перебував напідпитку в місці тимчасової дислокації в Кам’янському разом із дружиною та попався місцевим поліцейським. Як розповіли на фейсбук-сторінці Police Control Ukraine, коли патрульні вирішили […]
Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроєкти, які спрямовані на зміну оподаткування транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України. Йдеться про законопроєкти №7448, №7466, та №7468, які передбачають внесення […]
КЛЯТА ВІЙНА ЗАБИРАЄ НАЙКРАЩИХ… 10 червня Пологівщину, як і всю країну, сколихнула трагічна звістка – загинув наш Герой, капітан Олексій Чубашев, відомий військовий журналіст, воїн, автор програми “Рекрут UA”. Таку сумну […]
За словами одного з експертів, на травневі свята ми будемо смажити шашлики. Відомі астрологи й екстрасенси випитують у планет про плани політиків і майбутнє України. Багато з них твердо впевнені […]
Додаток “Дія” під час війни кілька разів змінював перелік послуг та опцій. З’явилися нові функції, але водночас й перестали працювати деякі старі, через зупинку діяльності певних відомств та організацій. Та […]
☝️Нагадуємо, де можна нас читати новини від ПІК ❇️ САЙТ: https://p-i-k.zp.ua/ ❇️ Вайбер: ♦️ ПІК-новини: https://invite.viber.com/?g2=AQABBqLmrkcVkElnJPkau8CdsFM7vg6zOjjYTWCeaUDvl1D48tRLkQNUIHawiKvx ♦️ ПІК-Запоріжжя: https://invite.viber.com/?g2=AQBlFCKu13V1f05EGIlIkfCqOLkk23Qnw1HIkphoQ5vYam9%2FnH6fmGzdb6pnUOH3 ♦️ ПІК-Мелітополь: https://invite.viber.com/?g2=AQBKhbd6VfUgs05D9%2FTG%2Fr6rIWnxtBOI3CK33wKLkbHscumIC4aNZatSfFgPAhz5 ❇️ Фейсбук: ♦️ ПІК-новини: сторінка https://www.facebook.com/PIKnoviniZP ♦️ Група […]